Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamik, hogy...

15 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Mikorra vagytok kiírva? Megmutatta már a baba, hogy milyen nemű? :-)

Figyelt kérdés
Ja és még az is érdekelne nagyon, hogy szedtek terhesvitamint?
2012. máj. 22. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nov. 12-re vagyok kiírva. :-)


Még nem tudom milyen nemű. Épp tegnap nézegettem a kiskönyvben a vizsgálatok idejét, és rájöttem, hogy csak a 18-20. héten lesz a következő genetikai ultrahang. Úgy tűnik addig még elég sokat kell várni. :-( Azért remélem akkor majd megmutatja magát! :-)


Elevitet szedek, de előfordul, hogy kimarad egy-két nap.

2012. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát én pont egy nappal vagyok utánad kiírva, nov.13-ra. :-)

Igen, csak a 18.héten lesz UH, de már nagyon várom én is!!

2012. máj. 22. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Én november 10-re vagyok kiírva :)

Jövő héten megyek afp-re, aztán az azutáni héten ultrahangra az eredménnyel. Nagyon várom már! Elevitet szedek én is. Még nem tudom milyen nemű, de a doki mondta a 12 heti uh-on, hogy már tudna tippelni, de nem akar elhamarkodni semmit. Budapestiek vagytok? Hol tervezitek a szülést? Te hogy vagy?

2012. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én Győr mellett lakom és Győrben tervezem a szülést, mert ott bababarát kórház van és veled lehet a pici mindig.

Köszönöm jól érzem magam én is az AFP vizsgálatra készülök jövő héten. Mi nagyon biztosak vagyunk abban, hogy kisfiú lesz, de még a dokik nem tudták megmondani :-)

Te is bababarát kórházat választasz? Mit szeretnétek? Kisfiú vagy kislány?:-)

2012. máj. 22. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Budapesten a Szent Istvánban tervezem a szülést. Én is biztos vagyok benne, hogy kisfiú lesz :) Kb két hónapja olyan erős megérzésem lett erről, nagyon meglepődnék, ha mégis kislány lenne :)) Kislányt szerettem volna mindig is, de most azt gondolom, hogy teljesen mindegy :)
2012. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nov. 9-re vagyok kiírva. :)

Még nem tudjuk milyen nemű, de holnap megyek 4d-re, hátha ott megmutatja magát.

Terhesvitamint nem szedek, mert mindet kihányom. :(

2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gottacska ***** válasza:
Szia! Én november 8. ára vagyok kiírva! Azt még nem tudjuk hogy milyen nemű de jöv.héten afp vizsgálat és aztán remélem kiderül! Ha nem akkor 20 hetesen megyek 4d re és ott megtudom :) Nem szedek terhes vitamint mert hányok tőle! mocorg már a babátok??
2012. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De örülök, hogy ennyien írtatok! Azt hittem csak én nem bírom a terhes vitamint....,de olvasom, azért vannak sorstársaim :-) Hát én nem is igazán tudom mit válaszoljak a kérdésedre....olyan fura érzéseim vannak 2 napja, de nem tudom, hogy ez már az-e, hogy a baba mozog. Nálatok mizu ilyen téren?
2012. máj. 22. 16:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nov. 16-ra vagyok kiírva. :) Én már érzek mocorgást, 2. babám, így előbb érzem, az elsőt 16 hetesen éreztem először. Femibiont szedek. Jövő héten Genetikai vizsgálat, júni 12. doki, talán megmutatja magát. :) Zalaegerszegen szülök, itt is bababarát kórház van.
2012. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gottacska ***** válasza:
Sziasztok láttam hogy aki Nov ) re van kÍrva ma megy ultrahangra :) megírnád a fejleményeket! Kisfiú e vagy kislány és mennyit lehetett látni????????????????????????? Légyszi
2012. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!