Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kismamák/anyukák! A 18...

Győri kismamák/anyukák! A 18 hetes ultrahangon a kórházban nektek megmondták a baba nemét (már ha megmutatta természetesen)?

Figyelt kérdés
Érdemes rákérdezni? Sajnos most hallottam olyat, hogy csak lehurrogják az embert, mondván, ez az uh nem arról szól. Mik a tapasztalatok?
2010. máj. 26. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!Igen,sajnos lehurrognak(legalábbis engem lehurrogtak,de nem hagytam magam).Az elején szóltam,hogy ha megmutatja magát,szeretnénk tudni a nemét is.Erre az orvos mondja,hogy nem annak kéne fontosnak lenni.Mondom nekem oly mindegy,hogy kislány,vagy kisfiu,csak egészséges legyen,és persze,hogy az a fontos most is hogy megnézze,hogy minden okés-e,de ha meg tudja mondani,mondja meg,mert egyrészt ő az orvos,mi vagyunk neki kiszolgáltatva,ne éljen vissza a helyzetével,másrészt jogom van tudni,hogy lányom,vagy fiam lesz,hogy becézzem,hogy készüljek az érkezésére,ennyi.Ezután egy rossz szava nem volt,és 98%-ra kislányt mondott(az is lett.A hölgy aki bennt volt meg megdicsért,hogy "helyretettem" az orvost,mert állítólag mindig ezt csinálják.Ugyhogy csak ne hagyd magad.

Akkor pont rosszkor kötött belém,mert a hormonjaim ezerrel dolgoztak bennem,és három órát várakoztattak a váróba,előtte meg másfelet az orvosnál,és nem voltam olyan hangulatba,hogy lenyeljem neki.

Minden jót,egy már másfél éves kislány anyukája

2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. Jövő héten megyünk, jó lenne, ha megmondanák, bár tervezünk valamikor 4D-t is. Nekem anno 2.5 éve a kisfiamnál egy fiatal doki volt bent, ő rendes volt, de nem látszott a neme. Viszont most többektől hallottam azt, amit írtál. Jó babázást!
2010. máj. 26. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap voltam, s nagyon rendes volt a doki. Mi nem szóltunk előre, hogy szeretnénk tudni. Először mindent szépen lemért, elmutogatott, végignézett, s mondta, hogy forduljak oldalra, s megnézzük a nemét! :):):) Szóval nekünk teljesen magától nézte a vizsgálat végén. :)

Boldog babavárást!

2010. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez jól hangzik! Ki volt a doki?
2010. máj. 26. 16:39
 5/11 eszo ***** válasza:

Kedves utolsó!

engem is érdekelni ki volt az orvosod? magán/sztk?

én most keresek dokit, és fontos lenne, hogy normlisat fogjak ki..első ba..


4 h km

2010. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 eszo ***** válasza:
első baba--bocsi
2010. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:48-as vagyok!

Dr. Papp Gábor volt akkor bent, gondolom akkor keddenként Ő csinálja a genetikai uh-t :):):) Tényleg nagyon rendes volt, csak dicsérni tudom!

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem a saját doki csinálja, hanem aki ott van aznap a kórházban, de ha jól tudom, ennek a dokinak van magánrendelése a Kodály Zoltán úton, s ott is van neki uh-gépe, csak nem tudom, hogy ezek a kötelező vizsgálatok kiválthatók-e az ottani uh-gal. De szerintem nem, de tényleg nem tudom.

Én amúgy nem hozzá járok, tényleg csak véletlen volt, hogy Ő volt ott!


Mindenkinek további nagyon boldog babavárást!

2010. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN,A PAPP GÁBOR????????????Én hozzá jártam.Terhesség alatt nem volt gond.Megszültem,belém szakadt a méhlepényből egy darab,mikor azt kellett megszülnöm,és másfél hét múlva mentem uh-ra,mert nem éreztem jól magam,és ez a "szuper"orvos,kijelenti,hogy tetőtől talpig vetkőzzek meztelenre!A nő mondta,hogy nehogy már,miért kéne hasi uh-hoz levetkőznöm pucérra fennt is,meg lennt is,és a Papp mondta,hogy mert ő azt mondta.Én meg mondom,hogy nem fogok levetkőzni,és felhúztam a hasamon a pólóm,és mondtam neki,hogy véleményem szerint ez untig elég.Az asszisztens nővér tök ideg volt,és azt mondta az orvosnak,hogy már biztos vagyok benne,hogy maga teljesen beteg,nem tudom hogy engedhetik ide be. Na bummm.Csak lestem.

Nővérem most terhes,és ő a körzeti orvosa,és ment az első vizsgálatra 7 hetesen,és azt mondta az orvos,hogy maga men lehet terhes,mert rendszertelen volt a menstruációja,megvizsgálta,érezte a babát,és azt mondta tesómnak,hogy érzek valamit,de mivel biztos nem terhes,tuti halott baba,és elsorvadt.Elküldte uh-ra(gondolhatod tesóm milyen állapotban volt),és szerencsére mindent rendben találtak,ment vissza a papírral,megnézi a doki,és elkezdi,na mi van,mégis terhes???

Szegény nővéremet meg átrakta a védőnő a Horváth Zoltánhoz,mondván,hogy a Papp Gábor egy elmebeteg.

2010. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 eszo ***** válasza:

ú..anyám..szép kis történet..nah ezek a győri orvosok!!

pf..pedig én is most keresek egyet aki állandó lehetne..

akkor papp gábor kilőve..


én voltam ügyeleten barnázás miatt és akkor horváth zoltán volt pont benn...de vele sem voltam megelégedve..


a mostani uh-on meg egy nő volt, de ha tehetem, akkor soha többet nőhöz nem mennék..hogy mekkora parszt volt!!


Valaki ajánlhatna egy normális nőgyógyászt!!!!!

sos!

2010. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én Dr. Drozgyik Csabához járok, az első gyermekemet is nála szültem, nagyon korrekt és normális. Igaz, nincs saját uh készüléke a magánrendelésen, de ez legyen a legnagyobb baj. Őt szívből ajánlom.
2010. jún. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!