Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha rákszürés után...

Normális, ha rákszürés után még másnap is barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok.
2012. máj. 23. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a dokim, hogy előfordulhat barnázás utána. De hogy még másnap is, akkor nagyon megbolygathatta ott a dolgokat. Szerintem hívd fel a dokid, vagy a nőgyógyászati ügyeletet és kérdezz rá. Addig meg feküdj, az ilyenkor a legjobb. Biztosan nincs semmi baj!
2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,Nekem elmondta a doki, hogy utána akár 2-3 napig is lehet.Nekem a második nap jött egy kis barna maszatolás.Megijedtem de aztán nem volt semmi baj.Azért elmehetsz dokihoz de szerintem normális, ha másnap is van.Sok?Mert nekem csak egy picike volt.
2012. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális lehet. Nekem egy csütörtöki napon volt rákszűrésem (10 hetes voltam akkor), és szombaton is barnáztam még. Igaz, már csak pici, halvány volt. A dokim azt mondta, normális. Azóta 25 hetes vagyok, és minden rendben.
2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!