Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sex után másnap reggel voltkét...

Sex után másnap reggel voltkét pici barnás pötty a bugyimon. Azóta semmi. Ugye ez a sex miatt volt, és nem kell aggódnom? Ez ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a terhesség?
2009. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért jobb, ha orvos mondja, hogy nincs baj. A vérzés (akár rózsaszín, piros vagy barna) rosszat is jelenthet!!!

Gondolom, még kisterhes vagy. Nézesd meg magad a biztonság kedvéért!

Engem eltiltottak a szextől /14 hetesen voltak barna foltok a bugyimon/, pedig mondtam, hogy nem utána volt :( És pihennem kellett + magnéziumot szedni.

2009. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig van egy pici barnázásom szex után, de eleinte mindig mentem a dokimhoz, most már próbálom lazán venni :)

szóval lehet attól neked is, de mástól is, ezt inkább a dokiddal beszéld meg!

34h km :)

2009. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első hetekben, szex után kezdett el barnázni,a második után már rózsazsínes volt,mégsem gondoltam,hogy attól lehet.No, később a harmadik után másnap elöntött a vér.Szerencsére nem lett baj,de azóta tudatosult bennem,hogy az okozta,az orgazmus méhösszehúzódásokat válthat ki.

15 hetes hármasikres km.

2009. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HATALMAS GRATULA A HÁRMASIKREKHEZ!!!!!!!:))))))
2009. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17:38-as! Köszi szépen a gratulációt,már nagyon várjuk őket. :-) Amúgy lombikból sikerültek...
2009. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!