Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes kismama vagyok, két...

6. hetes kismama vagyok, két napja kicsi barna folyásom van. Ez most normális, vagy baj van? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
nekem is igy kezdődött vetélés volt a vége ugyhogy irány a doki
2009. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni ilyenkor. Lehet, hogy alacsony a progid.
2009. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen lásson orvos.Sajnos vetéléshez vezethet.
2009. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Csütörtökre vagyok bejelentkezve UH-ra. Jaj mostmár még jobban félek!! Köszi a válaszokat.
2009. jún. 28. 21:11
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtök az késő, holnap menj. Nem kell félénknek lenned, itt most túl nagy a tét. Ha mondod a dokinak , hogy barnás folyásod van, rögtön be fog hívni magához, de ha csüt-ön mondod, hogy már 5 napja van, akkor le fog cseszni, hogy miért nem szóltál hamarabb!
2009. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

Így van,ne várj csütörtökig.Nekem is így volt, azonnal mentem, és soron kívül meg is néztek, de sajnos már az is késő volt.

Szóval reggel irány a doki!!

Szorítok neked!

2009. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

En meg most elmennek a helyedben az ugyeletre,mi van ha reggelre mar verzel es nem csak barnazol!

Szoval irany a doki!

Sajnos en 2 vetelesen vagyok tul az egyik 6 hetesen volt a masik 11 hetesen mondjuk a masodiknal semmi jele nem volt.

Most ismet pocakos vagyok de mar tul a kritikus idon 14 hetes vagyok.

Menj hatha adnak duphastont gyogyszert nekem is azt kellett szednem vegig es minden rendben van!

Sok sikert majd ird meg mi volt szoritok neked!

2009. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Most hívtam fel a dokit, holnap reggel megyek hozzá! Próbálok addig megnyugodni és aludni éjszaka, de nagyon nehéz. Már úgy vártuk ezt a babát... :(
2009. jún. 28. 21:49
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az első hetekben.

Először kb 6-7 hetesen, akkor két napig tartott, utána egy héttel rá megint ugyanúgy.

A doki azt mondta semmi gond, ahogy tágul a méhem, úgy elér bizonyos ereket, amig megpattannak kicsit és az szivárog ki.


Tehát nem csak vetélés előjele lehet.....


Rutascorbint írt fel, amit a 13-14. hétig kellett szednem, napi 2x.

2009. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Ja, és írd meg légyszi holnap hogy mi volt.....

Minden jót!

2009. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!