Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köze a terhességhez, ha...

Van köze a terhességhez, ha néhány napja szokatlanul sokat csuklok?

Figyelt kérdés
3 napja szokatlanul sokat csuklok, előtte meg kb 2 éve nem csuklottam.Azt tudom,hogy a baba csuklik,de attól én is,vagy csak a szarkák?

2012. máj. 23. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát terhességi jelek közé nemigen lehet sorolni. Lehet, hogy emlegetnek.
2012. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább arra tippelnék hogy emlegetnek :) De ettől függetlenül persze még lehetsz terhes.
2012. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az elsű pár hónapban rengeteget csuklottam:) Valahogy a hányingerrel függött össze, azt tapasztaltam, de a pontos okát nem tudom. Későbbiekben a rekeszizom nyomódását tudom elképzelni, de félve írom, mert ez csk tipp, és akkorra nálam már el is múlt.
2012. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja,bocsi,azt kihagytam, 13 hetes vagyok, tehát biztosan babát várok.

Úgy értettem,hogy van-e köze,hogy a baba csuklik,akkor én is?

szoktam hányni,de nem akkor jelentkezik,csak úgy össze-vissza

2012. máj. 23. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs összefüggésben a kettőtök csuklása, max te hathatsz az ő csuklására, fordítva nehezen tudnám elképzelni. Valami változás lehet a légutaidban és azért csuklasz szerintem, én folyamatosan tüsszentek, amióta babát várok (szombaton lesz 15 hete), és mindenki azt hiszi, hogy meg vagyok fázva, pedig nem. Van akinek az orra dugul be, van aki meg száraz torokra panaszkodik, Neked pont a csuklás jutott. Szerintem el fog múlni, ahogy a baba növekszik.

Szép babavárást!

2012. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, és értettem, hogy terhes vagy, azért írtam, hogy simán a terhesség is okozhat csuklást, mert nálam is okozott, pont akkoriban, mint nálad. A baba csuklásához semmi köze!:) De az milyen aranyos, amikor már nagy, és érzed, hogy csuklik:)
2012. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom hogy nincs összefüggésben a terhességgel.
2012. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csuklás normális a terhesség alatt, mert a szervek átrendeződnek a növekvő méh miatt és ez a gyomrot is érinti


Idéztem Vida Ágitól.

2014. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!