Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi egy kavetol lesz valami...

Napi egy kavetol lesz valami baja a babamnak?

Figyelt kérdés
Reggel meg kell innom egy kavet, muszaly...:(
2012. máj. 24. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettőtől sem. :)
2012. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan idd meg a reggeli kávédat! :)

Én szeretem a kávét, kettőt szoktam inni naponta, de a terhességem alatt undorodtam a kávétól.

2012. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja. Én is ittam mindkét gyerekemmel napi kettőt, nem volt belőle semmi gond.

Viszont arra figyelj (főleg majd a vége felé), hogy a vérnyomásod ne dobja meg, mert ha fölmenne (140 körül vagy többre) akkor viszont tilos!

Nekem alapból alacsony, de a terhességek végén nagyon felszökött, akkor nyilván már csak koffeinmentest ittam, csak a feeling kedvéért :)

2012. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elso trimeszterben ra sem birtam nezni a kavera, annyira undorodtam tole, de most mar 26 hetes vagyok es ismet nagyon kivanom a kavet. Reggel megiszok egy rovid kavet coffetaval,mert nem birnam ki a napot nelkule. Koszi a valaszokat
2012. máj. 24. 09:32
 5/7 A kérdező kommentje:
A vernyomasom is eleg alacsony...
2012. máj. 24. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kettőt iszok a vérnyomásom miatt.

17 hkm

2012. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi egy kávétól semmi baja nem lesz. Ennyi erővel ne egyél csokit! :)

Én is napi kettőt iszom egy kis tejjel, cukor nélkül, mert egyrészt serkenti az anyagcserét reggel, ebéd után meg segíti az emésztést. Bár az tény, hogy amióta várandós vagyok, azóta kevésbé bírom a kávét, vagyis mondjuk ha délután kettőkor iszom a másodikat, nem tudok aludni kb hajnali kettőig.

Szóval ha te is tapasztalnál ilyesmit, akkor szerintem a felválthatod koffeintmentessel és mondjuk délelőtt fekete teát iszol. Abban kevesebb az élénkítő anyag.

Szép babavárást!

2012. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!