Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves győri kismamák! Tudnáto...

Kedves győri kismamák! Tudnátok ajánlani 4D-s ultrahangos 10. 000 ft alatti áron? Ahol már voltatok és meg voltatok elégedve, vagy amit nem ajánlotok.

Figyelt kérdés
Néztem a neten, de mindenhol a jót és a szépet irják, de nekem személyes tapasztalatokra lenne szükségem. Köszönöm

2012. máj. 24. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én győri vagyok,igaz még csak most fogok menni én is.10000 alatt nem nagyon fogsz találni.Ha van is,akkor nem adnak hozzá leletet.Utoljára ami nagyon akciós volt az bababörzén volt 9000ft-ért,lelettel,képekkel,dvd-vel.Az tuti,ha találsz is,általában nincs benne az árban a kép.

Én is gondolkodtam rajta,hogy lehetne olcsóbban,de az az igazság,hogy ha már egyszer fizet éte az ember akkor kapjon is érte valamit.Amiről jókat hallok,az a György Ultrahang,leletet viszont ez sem ad. www.4dultrahanggyor.hu

Én a Down-kór szűrésen pl a Kincsbe voltam,Nagyon jó gépük van,ott adnak leletet is.Ha van egészségkártyátok el lehet rá számolni a 4D-t is.

Kórházi képről változó véleményeket hallottam,bár én oda fogok menni ismerőshöz.Majd meglátjuk.

24hkm

2012. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is győri vagyok, és nemsokára tervezek menni 4D-re. Az a helyzet amit az elöttem szóló is mondott. Lehet, hogy valahol drágább, de megkapod az árban a dvd-t, a leletet, és a képet. Ahol olcsóbb ott ezekért külön kell fizetni. Van egy a Bem -téren azt hiszem, de ott 1500ft a dvd, és 500ft/ kép. Az UH meg 9000 azt hiszem, szóval mérlegelni kell.


Én annak idején a Kyncs-be voltam Down-kór szűrésen, és annyira meg voltam velük elégedve, sőt szerintem hihetetlenül jó gépük van. Én hozzájuk megyek majd. Ott 15.000 ft a 4D, de adnak leletet és mindent. Csak hozzájuk jó 3 héttel elöbb érdemes bejelentkezni, mert tele vannak.


Sok sikert!

2012. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. máj. 24. 10:33
 4/6 anonim válasza:

Szia a kórházban is, és a Kyncsben is 15.000 Ft a 4d-s uh. Mi a Kyncsben voltunk a 25. héten, profi gépük van, és leletet is kaptunk. Fényképet 500 Ft-ért adnak, ha kérsz, de azt te magad is elő tudod hivattatni utólag a dvd-ről, amit készítenek, az benne van az árban.

A Bem térit nem ajánlom, mert sok rosszat hallottam róla.

2012. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2 hete voltam a 4D-s ultrahangon és 10900ft-ba került. Az ár tartalmazta a DVD-t és 1db fényképet de viszont leletet nem adtak,nem végeztek semmiféle mérést és ezt már a helyszínen közölték,a telefonban nem! Plusz aláírattak egy papírt,hogy tudomásul vettem,hogy ők ezt a vizsgálatot nem orvosi szinten végzik,szóval nem perelhetem be őket,bármi is történjen! Győr,Bem tér 14.
2012. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a bem téren voltam és nagyon meg voltam elégedve a szolgáltatással! Kedves a hölgy és nagyon jó videó és a kép is amit adtak! 6 képet interneten küldtek el aminek nagyon örültem hisz bárhogy szerkeszthetem az albumunkba! A korházban is voltam simán de ott mintha futószalagon bábu lettem volna! Itt még az anyosom is csak könnyezve tudta végignézni pocaklakonkat! az ár az ami az interneten van! Én köszönöm az élményt nekik!!
2012. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!