Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamik, hogy...

8-9 hetes kismamik, hogy vagytok? Titeket is megvisel az "eleje"?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok uh szerint es 9 a mensi szerint. A napjaim ugy telnek mint egy gyomorrontasosnak, aki alomkorral is kuzd. Allando hanyinger emelyges, gyomoreges es faradtsag. Alig birok talpon maradni, a munkam ami egyebkent lightos ulomunka is problemat jelent most pedig nem vagyok lusta. A lakasrol nem is beszelve es meg hozzajon, hogy van egy ket es fel eves kislanyom is. Ja es pattanasos lettem es zsirosodik a hajam. Ennyit a panaszkodasrol... Amugy ti mar elmondtatok csaladnak, baratoknak, fonoknek? Hogy fogadtak? Hogy erzitek magatokat, szinten borzalom, vagy a szerencsesek koze tartoztok?
2012. máj. 24. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, én 10 hetes leszek holnap. VAn egy 4,5 éves és egy 2,5 éves lányom, mellettük 8 órában dolgozom (vagyis próbálom túlélni a 8 órát)

A nagyfőnököm tudja, a kollégáim még nem jöttek rá. Szerencsére most már van a dohányzási törvény, az első kettőnél a 5. héten meguntam a körülöttem dohányzókat és világgá kürtöltem a terhességem. Most erre nincs szükség.

A ház nekem is romokban, este mikor 8kor fektetem a lányokat, nekem is pizsiosztás van :-D

Anyósomnak tegnap mondta el a férjem, az én anyukám még nem tudja, nem akarom telefonon elmondani, főleg, hogy egyik nagyi sem támogatja a 3 gyereket :-(

Nővéreim viszont tudják, ők nagyon örültek a hírnek :-D

Barátok közül is csak 1-2 tudja, ők, nagycsaládosok.

2012. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Most vagyok a 10.hétben.A 3.babámat várom.A lányom,már iskolás,a kisfiam 17 hónapos.Különösebben nincsenek tüneteim,az evésre odafigyelek,így elkerülöm az émelygést.Az egyetlen zavaró tényező,az ólmos fáradtság.Azt nehezen viselem,nem alhatok akármeddig,mert reggel kelek a lányomhoz és nem alhatok akármikor,mert a kisfiam most van az igazi rajcsúr korszakban:)Remélem,hamar vége,és akkor valóban igazán örömtelivé válik a terhesség.

A barátaink és az én anyukám tud a terhességemről,az anyóssal még nem közöltük,ő nagyon annak a híve,hogy 1 gyerek,de annak mindent,már a második unokánál is fellázadt rendesen,de minket nem érdekel a "hápogása"a mi életünk,és mi így szerettük volna.:)

2012. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nalunk meg csak a csalad tudja. Ok orultek. Baratok meg a fonok meg raernek, persze ha beut valami (remelem nem) ugyis elobb megtudjak. Anyos pajtasnak meg nem mondta a ferjem,de ok erdekelnek a legkevesbe. A "nagynak" sem mondtuk, nemtudom mennyit ertene most a sztoribol. Igazabol a kornyezetem a munkahelyemen a legaggasztobb, nem is a kozvetlen kollegak, hanem a korulottem levo uzletekben dolgozok. Nem ertik miert nem jarok kavezni, stb. Nemis vagyom nagyon tarsasagra...:)
2012. máj. 24. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hetes multam.Szörnyen vagyok.Második baba a nagyfiam 4éves lesz,de nála semmi bajom nem volt.Most hányinger,szagundor egésznap.Fáradt,nyugtalan vagyok,ez a sok pisilés meg már kiakasztó :) Na én sem panaszkodom tovább.Várom a változás.Kellemes babavárást nektek :)
2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Pont ma vagyok 8 hetes az uh szerint, viszont a mensi szerint már majdnem 10. Késői peteérésből fogant a mi első kisbabánk :)))

Nekem nincs hányingerem, viszont émelygés, szédülés és kajaundor igen.

vannak jobb napok, és van olyan, mint a mai, hogy csak feküdni esik jól. Enni meg semmit sem kívánok! Reggelizni még tudok, de utána nem esik jól az étel. :/

Ja meg cicifájás és álmosság az, ami még tünet, de én a szerencsések közé tartozom úgy érzem, mert a legtöbb napon jól vagyok :)))

Mi elmondtuk már mindenkinek, anyukám, anyósék már a pozi teszt óta tudják, nagyon jó a viszonyunk, velünk együtt örülnek :))

Párom már a közeli barátainak is elmondta, nem bírta ki, annyira boldog! :)))

Pozitívan állok hozzá, minden rendben lesz :) 1 hete láttam utoljára UH-n, akkor volt 1 cm, és hallottam a szivverését is :)

2012. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!