Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamitol ilyen piros csipes...

Valamitol ilyen piros csipes jott ki a karomon par helyen es nagyon viszket. Mitol lehet? Es ez nem art a babanak? 31hetes kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán allergiás vagy valamire,vagy tényleg megcsípett valami.Ha nem múlik el pár napon belül keress el egy bőrgyógyászt.De nem hiszem,hogy ártana a babának.
2012. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon apro csipés szerü?


Nekem volt terhességi kiütésem, de az nagyrészt a has, comb körül indult, de volt a kezemen is. Annyira eltarjdet, hogy a végén az egész testem szinte tiszta seb lett, mert annyira viszketett. nekem csak a 36-ik hét körül jött, de 2 hetet ráhúztam majd 6-tel a szülés után tüntek el. iszonyat volt. véresre vakartam a testemet.

nincs rá megoldás, nödokim beutalt azért börgyógyászhoz, de ö is csak szülést tudta mondani, majd miután lementek a hormonok egyszer csak eltüntek.


Keress rá terhességi kiütésre.


de lehet csak valamire alergiás vagy.

2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!