Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok ezt a szörnyen...

Hogy bírjátok ezt a szörnyen nyomott időt?

Figyelt kérdés

Annyira nyomott levegő van odakint, hogy az már borzalom.Nagyon kifogtuk ezt a nyarat nem?Se nem nyár, se más évszakhoz hasonló, olyan semmilyen.Egyik pillanatban esik az eső, másik pillanatban meg süt a nap.

Én nagyon nehezen bírom, izzadok, melegem van, néha már a légszomj is elér, fent van a babám nagyon.

30 hetes km.


2009. jún. 29. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elég nyomott ez az idő de majdcsak elmúlik ez a mindenféle fronthatás.

39 hetes km

2009. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak ilyen problémáim,légszomj....nekem is fenntvan a babám,és van,amikor hirtelen rosszul leszek..jó lenne ha már nyár lenne rendesen...

32hetes km

2009. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, inkább meleg simán, mint ez a párás nyomott vacak idő.
2009. jún. 29. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan jól.Állandóan álmos vagyok,ha alszok,akkor meg éjszaka nem tudok aludni.Menni kellene egy kicsit levegőre,de nincs hozzá hangulatom.
2009. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!