Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed vagy szedett valaki...

Szed vagy szedett valaki erősebbet a MagneB6-nál terhesség alatt? Olyan húzódásaim vannak a pocimban, hogy megmozdulni nem bírok néha. A MagneB6 meg gyengébb mint a cukorka, semmit nem használ egy levéllel is bevehetnék akár, persze azt nem teszem.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

ha oldalt fáj, akkor az a szalagok nyúlása.

mindenkinek nagyon fáj. de erősebb gyógyszert orvostól kérj.

2012. máj. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én magnerotot szedek 3*1-et, ebben kétszer annyi magnézium van, mint a magne b6ban, gyógyszertárban vény nélkül kapható! De ha ennyire fáj nem kellene megnézetned magatokat a dokiddal?

19 hkm

2012. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magnesii citrici, 500 mg-os, de ha ennyire húzódik, akkor orvos, nekem rövidült ezektől a méhnyakam már a 20. héten. Doki írta fel, 4-5*1-et szedtem belőle.

35 hetes kismama

2012. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is azt szedem, mint az utolsó írta! A dokim írta fel, azóta ha keményedésem van, beveszek belőle. Ártani nem ártasz vele.

30hkm

2012. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki h. nyúlik a szalag nekem is,vegyek be olyankor több MagneB-ot.:)
2012. máj. 25. 07:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de Ti receptre kapjátok a magnesi citritet? És mennyibe kerül? Mert a magnerotban is 500 mg van, viszont nincs rá támogatás és így elég drága... Ha olcsóbb a citrit, megkérdezem a dokimat, hogy nem válthatnék-e! Előre is köszi!:-)
2012. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, egyébként hány hetes vagy?:-)
2012. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35 hetes kismama vagyok, a Magnesii citrici összetétele más azért, mint a Magnerot-é, de itt általában ezt írják fel. Ha van recepted akkor 140 Ft 1 doboz, amiben 10 szem van, pont tegnap váltottam ki az utolsó adagot, mert már csak egy hétig szedhetem.
2012. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Panangint szedtem. Nem kimondottan a feszülésekre találták ki, de mivel magas a magnézium tartalma, így azt ajánlotta több nőgyógyász is. Nekem nem is volt gond a pocakfeszüléssel, csak az utolsó héten. Amúgy 1200 Ft körül van egy dobozzal, tehát nem is olyan vészesen drága.
2012. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a 37. hétig lehet magnéziumot szedni, a 37. hétben csak orvosi engedéllyel, az nst miatt.

35 hetes kismama

2012. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!