Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem értelmezni a...

Tudnátok nekem értelmezni a leletet? Egy részét értem, de nem teljesen értem az elejét.

Figyelt kérdés

Gravid uterusban ép petezsák, benne 1 élő magzat CRL: 13,6mm. Szívműködés és mm-es szikhólyag látható. Az uterus környezetében körülírt kóros képlet nem ábrázolódik



ez az első UH vizsgálat utáni leletem


7+4 hkm



2012. máj. 25. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Méhen belül ép a petezsák, benne egy élő magzat található, ülőmagassága 13,6 mm. Szívműködés rendben, szikhólyag (megjelenése a méhen belüli terhesség bizonyítéka) rendben.

A méh környezetében semmi eltérőt, kórosat nem találtak.


Tehát egy teljesen egészséges terhességről van szó.


Szép babavárást!

2012. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
juj de jó köszönöm ^^
2012. máj. 25. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Gravid= terhes

Uterus= méh

Tehát a lényeg, hogy szép petezsák, a baba ülőmagassága 13,6 mm, van szikhólyag és szívműködés, kóros eltérés nincs.

Gratulálok! Ez egy nagyon szép lelet, minden rendben van.

2012. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!