Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görögországba mennénk nyaralni...

Görögországba mennénk nyaralni 1 hétre.14 hetes leszek akkor. Voltatok ti ilyen távon ilyen idős terhesen nyaralni?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint lehet, ha betartom az alapvető higiéniai, ivási és étkezési szabályokat (nem minden wc-re ráülni, csak palackozott víz, és nem lebujban enni stb.) De mégis aggódom, mert korábban volt 5 hetesen egy spontán vetélésem. Persze nem nyaralás alatt. Ti elmennétek? VAgy el is mentek nyaralni?
2009. jún. 29. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom a betöltött 15. hétig a repülést nem nagyon javasolják, mert addig fejlődnek ki a magzat szervei, de ha autóval mész akkor szerintem nem lehet gond. Csak álljatok meg többször pihenni útközben. Én a 16. hét után repültem Miamiba és nem volt semmi gond. Kicsit bedagadt a bokám, de szerencsére ennyi. 26 hetes kismami
2009. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Repülóvel mennénk mi is.nem busszal.
2009. jún. 29. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
A hugom is pont ennyi idős terhes volt mikor Korfun nyaraltak.Semmi gondja nem volt,fertőzést sem kapot. A szép környezet meg a kikapcsolódás csak jót tesz egy kismamának,szerintem nyugodtan menjél!
2009. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízz a dokidban, Ő tudja hogy mit lehet és mit nem. Ha azt mondta mehetsz, akkor jó nyaralást kívánok!
2009. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Busszal nagyon fárasztó lenne.Nyugodtan mehetsz repülővel!Jó nyaralást!
2009. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet semmi gond, jó pihenést:)
2009. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

mikor megvettetek az utat biztosan tudtad mar,hogy babas vagy nem?mikor beirtad ezt a linket kidobott rengeteg ehez kapcsolodo kerdest azokat elolvastad?!

Veszelyeztetett terhes vagy?nekem volt 2 vetelesem de repulnom sem lehetett.eleg rizikos,de te dontesz nem mi!

2009. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egyszer félidősen repülővel Krétán, hátizsákoztunk és kempingeztünk.

Tavaly 11 hetesen az Adrián voltunk kocsival, kempingben szintén.

2009. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
last minute úttal mennénk, így olcsóbb. ELvileg nem akartunk az idén menni, de amikor kiderült a baba, gondoltuk, kettesben töltjük az utolsó nyarunkat. nem vagyok veszélyeztetett terhes sem. Ez a repülés dolog aggaszt csak kicsit.
2009. jún. 29. 15:23
 10/17 anonim ***** válasza:
repüléstől semmi baj nem lesz
2009. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!