Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamik hogy vagytok?...

7 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok már orvosnál? Látszik már a pocitok?

Figyelt kérdés

Én pénteken megyek dokihoz, csak akkorra kaptam időpontot.

Második baba és már látszik egy kicsit :-)


2011. okt. 17. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 8+4 napos vagyok, legutoljára pénteken voltam uh-n, akkor már 12,8mm volt, a pici szive már 2 héttel ezelött is dobogott, akkor voltam előtte, védőnőnél is voltam már, ő is volt kint nálunk, vérvételen is voltam. néha olyan mintha látszódna a hasamon, néha mintha nem, de tény és való, hogy nem jön már rám az összes nadrágom!!!:)))
2011. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam uh-n, 8 hetes és 4 napos vagyok az uh szerint, a mensim szerint 10 hetes. Nekem is második baba és elég nagynak érzem a pocakom, bár még jók rám a ruháim. Ja, és reggelente nagyon vacakul vagyok, hányingerem van, és van amikor egész nap csak aludnék, de a majdnem két évesem mellett ez lehetetlen :-)
2011. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Én most léptem csak be a 7. hétbe. 2 nap múlva megyek dokihoz. Nekem is második baba és én is úgy látom, mintha picit látszódna, de szerintem csak még én látom! :D Bár rémisztgetnek, hogy ikrek lesznek, mert nemvárt előtt 3 nappal olyan erőset teszteltem, hogy majdnem leugrott a második csík a tesztről! :D

Mindenkinek jó babavárást!!!

2011. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Szintén második baba, mensi szerint 9 hét, de a dokim szerint kisebb. A pocakom már legalább akkora, mint az elsővel 15 hetesen és azt hittem, a korábbi rosszulléteimet (egész nap, egészen a szülésig émelyegtem, hánytam) nem lehet überelni: de lehet, most éjszaka is irtózatos hányingerre kelek... De remélem, minden ok odabent. :) Szerdán megyek legközelebb dokihoz. :)
2011. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
17:08!! Én is nagyon erőset teszteltem és a mai uh meg is erősítette,hogy ikrek lesznek:)
2011. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nem írtam meg az előbb,7+1vagyok és nem tudom begombolni a nadrágjaimat:) ikres
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

17:08-as vagyok

Húú most még jobban be vagyok parázva... :O 2 nap és kiderül 1 vagy több babó van odabent! (Esély van rá, mert nagypapám is iker és 3. generációnál simán esélyes, hogy iker legyen)Ha kiderül, hogy ikrek laknak odabent remélem csak ketten vannak! :D

2011. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17:08! Nálunk a dédmamámnak volt ikertestvére,nagyanya ikreket szült és anyukám is ikrekkel volt terhes csak az egyik baba elhalt.A teszted alapján esélyes vagy:))
2011. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem is látszik,ma megyek az első uh-ra!! Nagyon erőset teszteltem én is!
2011. okt. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
06:12-es a 7+1 es ikres volt,Még annyit,hogy csak anyai ágon öröklődik és mindig kétpetéjűek!
2011. okt. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!