Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy válasszak nőgyógyászt?...

Hogy válasszak nőgyógyászt? Mennyire drága a magán orvos? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!sajnos nem könnyű választani.nekem fontos szempont volt a pénz.ha esetleg miskolcon fogsz a megyeiben szülni tudok ajánlani valakit
2012. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
debrecenben kellene :( jó lenne egy megbízható orvos, az a baj, hogy a magán orvos a mi fizetésünknek sajna nem menne. minden egyes vizsgálat min. 10 ezer nem? ez nem menne nekünk!
2012. máj. 26. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen "kényszer" megoldásokat akartam elkerülni, nekem 17 éves korom óta van nőgyógyászom, amikor nyugdíjba ment 6 éve, akkor olyat kerestem, akinél szülni is tudok, nem kell váltanom megint, és ha nincs panasz, azt az évi 1-2 alkalmat ki lehet bírni anyagilag is és így már megvan a bizalom és az ismeretség. Debrecenben nem tudok segíteni, az ország másik felében lakom, de erre 6-12 ezer a magánorvos havonta. Olyat válassz, akit bármikor hívhatsz, ha gondod, kérdésed van, szülést is vállaljon, a szülésért változó mennyit kérnek, van aki konkrétan megmondja, általában a rendelés 10x nálunk, 50-70 körül van. Ha dokit esetleg szülésre nem tudsz fogadni, akkor szülésznőt kedvezőbben megúszod:20-30 ezer.


35 hetes kismama

2012. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom neked ajánlani.

[link]


Én Major Tamáshoz jártam kb 3 évvel ezelőtt, a barátnőm pedig tavaly. Ő nála is szült, én Miskolcon, így a szülést nem tudom mennyi nála. De én kismamaként alkalmanként 5000-t fizettem akkor. De ha jól tudom mindennek szabott ára van. Az első alkalommal volt rákszűrés, uh, konzultáció ez 10000 volt, de akkor még nem voltam várandós. Nem tudom az árakat, de szerintem nem a legdrágábbak közé tartozik, viszont a legjobbak közé ezt nyugodtam merem állítani. A barátnőm is nagyon szerette és nem panaszkodott az árak miatt. Szuper hely!!!

2012. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!