Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekes apró nyomásokat érzek...

Érdekes apró nyomásokat érzek a hasam alján, mintha nyomnák ki a bőrőm nagyon finoman, és lassan. Nagyon furcsa érzés, és nagyon finomak a mozdulatok. Nem hiszek magamnak, lehetbe kébzelem. A babámat érzem?

Figyelt kérdés
Most leszek szombaton 14 hetes terhes.Köszönöm a válaszokat!!!
2008. ápr. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem a 17. héttől, most a 20. héten már biztos vagyok benne, hogy ő volt. Folyamatosan erősödni fognak neked is a mozgások!
2008. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én túlságosan kórainak találom nálam ezt.Azért írtam ide:)Olyan jó,hogy lakik valaki a hasunkban:)Boldog baba várást!
2008. ápr. 24. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy Ő az.Én 15 hetesen éreztem először.Egy-2 napig nem voltam benne biztos,mert korainak tartottam első terhességnél.Eleinte csak este jelentkezett amikor hanyatt feküdtem,de csak egy két mozdulat volt.Harmadik nap már reggel is jelzett,akkor tudtam,hogy 100% Ő az.Ahogy hallom szinte mindenkinél hanyattfekve jelentkezik először.Gratula a picurhoz!:)30 hetes kismami
2008. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!