Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik név illene egy févér...

Melyik név illene egy févér (kínai-magyar) ksifiúhoz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Benedek, Zente, Sebestyén


Sorrendet is mondjatok kérlek, és ha nem tetszik, akkor mondjatok helyette valami mást, amiben nincs "r" és különleges név.

A vezetéknév Liu-Dömötör.



2012. máj. 27. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Benedek tetszik a legjobban.
2012. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Liu vezetéknévhez semmiképpen se adnék full magyaros keresztnevet!

Most jöhetnének azok a jó kis "külföldi" nevek, pl. Roland, Valter... akármi. De még jobb lenne, ha lenne egy olyan név, ami kínaiul meg magyarul is jól hangzik!

2012. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Zsolt esetleg?

ha kislány, akkor legyen Nedda :)

2012. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Most kislányod, vagy kisfiad lesz? Mert nem sokkal ezelőtt, kislány neveket kértél. Egyébként ezek a nevek közül nekem a Zente tetszik
2012. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
olvasok a neten közben kínai neveket...hát nem tudom , ez se legjobb. Nagyon nehéz, de teljesen magyart ne válasszatok, szerintem.
2012. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk, hogy kislány-e vagy kisfiú, csak azért. Nekem eddig a fiú nevek közül a Zente nagyon tetszett, de anyukám lehurrogta, hogy erről a Zente Ferenc jut az eszébe. A Benedek meg a páromnak nem tetszik, mert azt mondja, olya, mintha azt mondaná, hogy banana... Grrrr!

A többi név meg annyira nem tetszik: vagy túl rövid, vagy van benne "r", régies, vagy túl újhullámos, vagy nem illik a Liu-Dömötör vezetéknévhez.

Segíííítseteeeek! :(

Felmerült még az Ezra, a Noel és a Kende név is, de a Kendét végül kihúztam, az Ezrában van "r", így marad a Noel, de egy barátnőmnek a fia is Noel lesz, és az úgy már nem jó. :(

2012. máj. 27. 18:31
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Illián (utána kéne nézni h fiú vagy lány?), Korinna, Bianka, Leonárd....olvasom a naptárt:)
2012. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
jajj bocs, bettő kilőve (Korinna, Leonard)
2012. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az Illián fiúnév, szóval erre a kérdésre jó lehet. Felírom, aztán szavazunk! :D
2012. máj. 27. 18:36
 10/23 anonim ***** válasza:

Alíz, Elza, Olívia, Gina,Nina, Inez,

Alex, Valentin, Simon, Axel, Emil

2012. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!