Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál először 4+2...

Ma voltam dokinál először 4+2 hetes vagyok. Jók ezek az adatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Zárt méhszáj megrövidült portio.uterusban szabályos petezsák 18 mm szikhólyag látható szivm.kimutatható.Ép portiohám.kp tág vag folytatásban graviditásra jellemző afl.uterus szabad körny.

Mit jelent ez "magyarul?"olyan boldog voltam hogy meg sem szólaltam szinte...:-))És jók ezek?Köszike elöre is.


2009. jún. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 4 hetes vagy? 4 hét az utolsó menstruációtól ugye annyit jelent, hogy épp most kéne kb. megjönnie, elvileg 2 hete volt a peteérésed... 2 hét alatt azért nem ágyazódik be + fejlődik annyit, hogy szívhang is legyen... legalábbis érdekes lenne... Nem inkább 6+2 hetes vagy?
2009. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6 hetesnek van irva a papirra most néztem meg.

Máj 12 volt az uccso mensi első napja.

Nekeme azt mondta a doki 4+2 hetes mert mondtam hogy 30.án fogant a baba én ugy tudom mert diagrammon néztem.

És igy jók?

2009. jún. 29. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent magyarul, hogy kisbabád lesz:-)! Mindent rendben talált az orvos. Az ultrahang kimutatta a baba szívhangját, vizsgálattal pedig ép méhnyakat, kissé tágabb hüvelyt és tapintotta a méheden a kitüremkedést,ahol a megtermékenyült pete megtapadt.
2009. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves utolso aranyos vagy!
2009. jún. 30. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!