Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12-ik heti genetikai ultraha...

A 12-ik heti genetikai ultrahangon körülbelül mik lesznek a normális adatok? Nem magán dokinál az apa bejöhet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy normális adat, nemigen van, hiszen minden magzat fejlődése más és más. Erre majd a vizsgálatot végző orvos ott rögtön válaszolni is fog, ne aggódj! Ha meg nem mondja magától, kérdezz rá, hogy minden rendben van-e! :) Én sem magánorvoshoz jártam, és az első pillanattól kezdve bejött velem mindenhová.
2009. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2009. szept. 21. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Tarkóredő mérés lesz 0,7-3 mm ig normális alatta felette nem jó. lesz vérvétel szerintem rögtön nem kell éhgyomorral lenni egésznap azért, ott is down-kór meg valami edwardskórt néznek legalábbis nekem a kombinált/ komplex (ki hogy mondja) szűrés volt, van. 16hetes
2009. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. szept. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!