Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes leszek a héten, s még...

9 hetes leszek a héten, s még nem csinált az orvos rákszűrést. Lehet, hogy azért nem, mert nem rég csinált? Bár akkor még nem voltam babás. Úgy tudtam terhesen is kell, függetlenül attól, hogy előtte mikor volt. Sajnos elfelejtettem megkérdezni tőle.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. jún. 29. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Egy évben csak egyszer végeznek rákszűrést. Ha nem rég csinált akkor mjd jövőre fog megint
2009. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Februárban csinált, s ha minden igaz január vége - február eleje körül fogok szülni. Akkor nem is fog rákszűrést végezni a terhesség alatt? Mással is előfordult már ilyen?
2009. jún. 29. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en 12 hetes terhes vagyok nekem a doki marciusba csinalt rakszurest aprilisba tudtuk meg hogy babas vagyok azota nekem nem csinalt rakszurest!
2009. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálam ilyenről szó se volt még azt se kérdezte meg a doki hogy mikor csináltak utoljára stb

2009. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. a 30. héten csinált a doki, mert felfáztam és folyásom volt, de semmi kúpot, gyógyszert nem kellett használjak, mert nem volt baktérium kitenyészett.

A lányom 15 hónapos és gyönyörű.

2009. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. jún. 29. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem sem csinálltak annó,mert előtte egy pár hónappal volt,ezt mondták.
2009. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy éven belül volt rákszűrésed, akkor nem csinálnak. Szülésed után fog legközelebb.
2009. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!