Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes alapotos vagyok ti...

20 hetes alapotos vagyok ti szerintetek megtudjak mondani hogy fiu vagy lany? Mert idaig nem latszott mert vastag a hasfalam es persze molett is vagyok elore is koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 21:50
 1/8 Anita8401 ***** válasza:

Én is molett voltam a második babámnál de meg tudtàk mondani a nemét (fiú lett) . Szerintem a mai gépekkel meg ha a baba is úg fekszik akkor meg tudják mondani :-))


13hkm

2012. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iringo03 válasza:
szerintem lassan "illene"megmondani, véleményem szerint ez hasfaltól és molettségtől független
2012. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 18. heti uh-n rákérdeztem, hogy mink lesz, de az orvos bunkó és lekezelő volt, igazából nem is akarta megmondani szerintem, végül rábökte, hogy szerinte inkább fiú. A saját orvosom a 22. háten mondta biztosra, hogy fiú. Ő mondjuk úgy van vele, hogy nem szeret tippelgetni csak akkor mondja, hogy mi lesz ha telejesen biztos benne és azt is csak a 20. hét után mert addig bármit félrenézhet.
2012. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 andi-bgr válasza:
Bencém 35. héten mutatkozott meg, Gergő 14. héten, Jázminkám viszont már a 12. héten. Igaz a kislányt dr. Hajdú Krisztina genetikus mutatta meg!
2012. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 andi-bgr válasza:
Jaj, bocsi lemaradt, hogy már a terhességet is súlyfelesleggel kezdtem. De a genetikus megnyugtatott, hogy a súlyom semmit se befolyásól. Tökmindegy, hogy vékony vagy kövér vagyok.
2012. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én mindhármat a 20 héten tudtam meg hogy milyen nemű lesz.Mostanában gondolkoztam azon hogy milyen jó lehet nem tudni előre .milyen meglepetés!
2012. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a 17,héten mondták meg 4D-sen,hogy kisfiú lesz,ott mondta a doktornő,hogy már rég lehetett volna látni,mert akkora kukaca volt :).Én is úgy gondolom,hogy a mai készülékekkel már nem számít mennyire molett egy kismama;20 hetesen már 100%-ra tudni lehet.
2012. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat hat akkor a heten elmegyunk a dokimhoz:)
2012. máj. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!