Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krém vált be visszeress...

Milyen krém vált be visszerességre? Egyáltalán mit lehet használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Semmi komoly,inkább seprűvénákról van szó,illetve 1-2 jobban látszó érről(nem dudorodik ki,és be sem gyullad).Nem szeretném,ha több lenne,vagy romlana ami van.Mivel a 3.babát várom,és nem szeretnénk többet,elinjekcióztatom majd,amint lehet.Ám addig is szeretnék valami hatásos krémet.
2012. máj. 27. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó arra semmilyen krém, a kompressziós harisnya ami használ. Menj el gyógyászati segédeszközök boltba, elmondod, mid van, ott majd ajánlják a neked valót. Ha nem veszel. Sztem csúnyább lesz. Nekem még a harisnya mellett is romlik az állapota, pedig enyém sem olyan vészes.

Ha krémet is akarsz használni: pl. varázsdió krém, vadgesztenye krém, van sokféle a patikában, ott is ajánlanak majd.

2012. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok,még annyit, hogy keress rá a neten arra, hogy visszér torna vagy vénás torna. Csináld azt minden nap, ahányszor tudod. Mozogj sokat, ne ácsorogj, ücsörögj sokat egy helyben, polcold fel a lábaid, és a bal oldaladon feküdj.
2012. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Szerencsére tényleg nem vészes,csak a térhajlatnál van,de engem zavar.
2012. máj. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!