Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek napi 3x2 Utrogestant...

Akinek napi 3x2 Utrogestant kellett szednie a 12. hétig, melyik héttől és hogyan kellett csökkentenie az adagot? Igaz az, hogy a 12. hét után már árt ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2x2-vel kellett szednem és nem kellett fokozatosan abbahagyni hanem az utolsó két szemet bevettem és ennyi. Hogy ártana-e azt nem tudom...Ja és a 8. héttől kellett szednem.
2009. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen gondotok van? Nekem csak 2*1-et kell szednem, de így is vetélés esélye áll fenn. Ti milyen problémára szedtek kétszer annyit, mint én?
2009. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem barnás folyásra írtak fel 3x1-et, aztán amikor kiderült, hogy hematómám van, megemelték 3x2-re. Úgy tűnik ez az adag segített is, mert a tegnapi uh-n már nem látszott a hematóma, pár napja teljesen megszűnt a barnás folyásom is, viszont a 12. hétig folytatnom kell a gyógyszer szedését.
2009. jún. 30. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyből abbahagytam a 12. héten.Nem lett semmi baj.Hiába vagyok veszélyeztetett kismama még sikerült túlhordanom is a babát.Pedig a panaszaim 5 hetes terhesként kezdődtek.

Azt mondják utánna már árt, és felesleges is mivel a méhlepény átveszi ezt a feladatot.

40+2 hetes kismami

2009. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én lombikos vagyok a 8. hétig 3*2 + 2 utrogesztánt szedtem és 3*1 magne B6-ot, a 8. hét után lecsökkentették 3*2+1 -re a 9. héttől csak 3*2-öt kellett szedni és a 13 héttől 3*1 kell egy hétig aztán vége!!!A MagneB6-ot végig 3*1-et
2009. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!