Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha a párommal még mindig...

Baj ha a párommal még mindig intenziv a sex?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy aggódjak e.A páromért még mindig túlságosan is oda vagyok,szoktunk szeretkezni,de nagyon ritkán.Ezt azért mondom mert a mi közös együttlétünkből nem marad ki a vad sex.Hozzáteszem ez nekünk igy jó.A vad alatt gyors és sokszor erőteljesebb sexet értek.Tudom hogy nem lehet ezt sokáig csinálni,de még mindig nagyon jól érzem magam.A babának ott bent lehet vmi baja ez miatt?Aggódnom kellene?Előre is köszönöm a válaszokat.

14+3 hetes kismami


2009. jún. 30. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg a méhszájat nem bántjátok,addig nem,hiszen ami neked jó,az jó neki is,de azért nem árt az intenzitásból visszavenni,és finomabban csinálni,mert megnyílhat a méhszájad.De ha valami gond van az orvos úgyis szólni fog.


34h

2009. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyetek vissza egy kicsit, jobb megelozni a bajt!
2009. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Egy kicsit lekonyultam,de a babó a legfontossabb,nekem is és a páromnak is.
2009. jún. 30. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lesz visszavenni a tempóból, ez nem az az időszak, amikor kedvező a vad szex. Nekünk a legelején megmondta a nődoki, hogy nem tilos a szex, de a 18 éves kori vehemenciából vissza kell venni...

Szerintem csak finoman, de egyébként később nem is hiszem, hogy nagyon menne a vad szex, majd meglátod, hogy nagy pocival örülsz, ha egyáltalán tudsz kényelmes pózt találni.

Üdv: 36 hetes

2009. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!