Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, egész éjjel...

33 hetes vagyok, egész éjjel fent volt a pocaklakóm! Nagyon intenziv volt! Egy kicsit megijedtem! Baj lehet? Ilyen még nem volt!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit ájdogált is a hasam!Remélem nincs baj?
2010. jan. 3. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált már nem egyszer ilyet!
2010. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is 33 hetes vagyok. En az ilyesmin nem lepodok meg, de azert nem, mert az en pocakbabam alapban ezt csinalja. O a masodik fiam es hihetetlenul aktiv magzat. En akkor kezdek aggodni, ha 1-2 oran at nem rugja szet az oldalam. Mar be van fordulva es folyamatosan erzem mindenet, a labait huzogatja a bordamnal, a gyomrom alatt, a kezevel kapar az oldalamon lent, a fejevel nyomkodja bentrol a mehszajamat es a holyagomat. Ejszaka ugyanez van: ha a hatamon fekszem, akkor a komplett hasam jar jobbrol balra, ha az oldalamon fekszem, akkor pedig azon az oldalon kaparaszik, amelyik az agy fele van.

Mar tenyleg hozzaszoktam, bar eleinte nekem is nagyon meglepo volt, mert az elso fiam sokkal nyugodtabb pocaklako volt, o kellemeseket mozgott, lagyabban, kevesebbet.

Nem lehet, hogy frontot erez a babad?

Hogy oszinte legyek en sohasem hittem ebben a fronterzekeny dologban, mivel ram nem jellemzo. De a nagyobbik fiam erzekeny ra es mar terhesseg alatt is eszerint viselkedett: hirtelen felmelegedesnel belassult, meg sem moccant, egyszer meg korhazba is mentunk szivhangot hallgatni, mert feltem, hogy baj van, ha lehules volt, akkor viszont joval aktivabb volt, mint mas napokon.

Kint is ez jellemzo ra: a karacsonykori hirtelen felmelegedeskor masfel napig nyugos volt, nem aludt, sirt, nem evett, meg be is lazasodott, majd ugy mult el minden baja, ahogy jott.

2010. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj van. Bár én még csak a 29. héten járok, de nekem is ezt csinálta a törpe a pocakomban az éjjel, és nálam sem volt még ilyen aktív sosem. Ne aggódj, én az időjárásra fogtam.
2010. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesek vagyunk, és szintén egész éjjel ficánkolt, illetve hajnal 2-ig biztosan, sose volt még ilyen aktív. Nekem nagyon tetszett, annyira élveztem! :)
2010. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt,reggel hatig nyomta,forgolódott,kereste a helyét,fészkelődött.Örülök,hogy találtam ezt a kérdést,most jobb,hogy tudom nem csak nálam volt ez.28hetes vagyok,még nem fordult be,azt gondoltam most fog,de reggelre visszaállt a "rend",így kényelmeseb neki még,kevés a hely odalent...
2010. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elmúltam 34. hetes, de nincs olyan óra, hogy ne ficánkolna, sőt valamikor szinte megállás nélkül csinálja órákig. Szerencsére nem éjjel:-)

Nincs miért aggódni, fészkelődik, mert egyre kevesebb a helye, biztos a jobb testhelyzetet keresi.

Állítólag a végére lelassul....hát nekünk még messze van a vége:-)

Minden jót!

2010. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!