Nektek tetszenek?

Figyelt kérdés

Fiú-lány ikerpárosnál mit szóltok ezekhez a nevekhez?

Kislány : Farago Shiran Amira

Kisfiú : Farago Hájim Bence



2012. máj. 29. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem spec nem tetszenek.

A Hájim mellé, hogy jön a Bence?

A Shiran-t meg biztos, hogy így lehet nálunk anyakönyvezni, én abban sem vagyok biztos, hogy lánynév.

Ha meg nem itt laktok, akkor tök mindegy, de Magyarországon ezzel a névvel?

2012. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyik párosítás sem tetszik!

Magába az Amira és a Bence és kész, minek bonyolítani ilyen kimondhatatlan, ismeretlen nevekkel?!

2012. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Apa tuti nem arab ha Faragó, esetleg te az vagy? Ha igen, akkor legyen, ha nem, akkor meg felesleges szegényeket ilyen nevekkel szivatni...
2012. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislány nagyon tetszik,így ahogy van. A kisfiú pedig legyen vagy csak Bence vagy csak Hájim. Magába mind a kettő szép,de a párosítás nem tetszik.
2012. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én félig. Apukám arab. :)
2012. máj. 29. 11:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A Faragó név úgy ahogy van magyar hangzású. Én nem adnék mellé ennyire külföldi neveket. Az Amira és a Bence magában OK, de szerintem nem illik melléjük egy ennyire "idegen név".
2012. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Bence speciel egyáltalán nem tetszik. Már csömöre van Tőle az embernek. Legalább 10 Bencét ismerünk 0-5 éves korig. AZ ovis csoportban is van 3.

Nekem a nagyon magyaros vezetéknévhez erőltetettnek tűnik a nagyon arab keresztnév, és rettentő hülyén is hangzik... Nincs valami köztes ami tetszik Nektek?

2012. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köztes...például? :DD
2012. máj. 29. 11:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, szép nevek, de én nem adnék hozzá 2. nevet. Szerintem elég egy név is, de ha mégis ragaszkodtok hozzá, akkor a Bence helyett keressetek valami mást. Nekem spec. nem tetszik a Bence név.
2012. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Lánynak csak simán Amirát adnék. A Bence nekem sem jön be, olyan unalmas. Nekem tetszik az Ali. :)
2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!