Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már gondolkoznom kéne a...

Már gondolkoznom kéne a fiuneveken, de Mátén kívul semmi nemtetszik, és a kolléganom fia is Máté lesz aki elobb szul mint én. Mondanátok nekem pár fiunevet? Valami szépeket

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Áron,Dániel,Milán,Zalán,Zsombor,Benett
2012. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Márton is szép, és hasonlít a Mátéhoz is. Vagy ami még nekem tetszik a Levente, Gergő, Noel, Tamás, Botond, Bendegúz, Zsolt.
2012. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Régebben a Dávid névbe voltam szerelmes, és bár 2 fiam született még sem ezt a nevet kapták :)

Így most tuti befutó a Marcell, Milán, Zsombor(bár ebből most elég sok van)és a Zoltán.

2012. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

sajnos én is elég tanácstalan vagyok, nekünk is fiú lesz és már ideje lenne dönteni, de egyszerűen... nekem tetszik az Andor, a páromnak nem. neki tetszik az Arnold, nekem az nem. jó név szerintem még a Zalán, a Márk, a Balázs, a Bálint, a Krisztián, a Zsombor és tudom, hogy rengeteg van belőle, de nekem a Péter is tetszik. én az ilyen "hagyományos" fiú nevek híve vagyok. sok sikert a választáshoz :)

24 hkm

2012. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Sándor lesz. Ha a második is fiú lesz, ő a Zoltán nevet fogja kapni, de teszik még a Zsolt, Péter, Attila is. Ezek a most divatos nevek annyira nem tetszenek, ráadásul minden 2. gyerkőcöt így hívnak. Egy ovis csoportban van 4 Bence meg 3 Zsombor, szerintem ez nem olyan jó.
2012. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam Milán, de szép név a Gergő, Kristóf, Ákos, Áron, Levente is szerintem.
2012. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én fiaim,Dániel,Alex,Dorián,ha a következő is fiú lesz,ő a Benett Noel nevet kapja majd.Tetszik még a Roland is nagyon .
2012. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszike a tippeket:-)...rendesek vagytok...megmutatoma férjemnek oket...és a Filiphez mit szólnátok?
2012. máj. 29. 12:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam a N1 az Ármin...de kislányom lesz :D
2012. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát így hogy Filip szerintem nagyon nem szép (ugye ez Philip lenne de azt így nem lehet adni) Akkor már inkább Fülöp. Van ismerősöm akinek a kisfia Fülöp.

A Félix és a Flórián is nagyon tetszik:)

Nekem a kisfiam Milán:) De elég gyakori de amúgy a Máté és a Dániel, és a Bence is évek óta vezető helyen állnak így abból is nagyon sok van...

2012. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!