Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideje lenne másképp gondolkozn...

Ideje lenne másképp gondolkoznom? Elfogadnom? Lassan az első trimeszter végére érek, de nem tudom elfogadni, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Ne szidjatok, nem akartam elvetetni, de valahogy mégsem érzek semmit.

Szüleim már szint könyörögnek,hogy ha vállaltam törődjek bele, de mintha nem menne.Néha elhatározom magam, hogy igenis másképp állok hozzá, de nem megy.Inkább a gondolattól is elzárkózom.

A párom imád beszélni róla, én meg feltudnék robbanni, ha dicsekszik.

Mit tegyek, hogy tudnék megváltozni??Vagy nem is fogok?

Azonkívül, hogy ide leírtam, nem igazán beszélek róla, ha valaki rákérdez, egy bólintás,hogy igen igaz, de máris terelem a szót....kivagyok:((((((

Ugy érzem nem is fog változni:((((((((((((


2010. márc. 21. 12:55
 1/9 anonim válasza:
79%
Tervezett baba?Lehet hogy csak megijedtél, hogy mi lesz ha megszületik, és ezért vagy ilyen.ez ugyan csúnya kérdés lesz, de miért nem vetetted el, ha ennyire nem vagy boldog?
2010. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akartátok a picit? Vagy csak jött? Ha nem akarod elvetetni, akkor mégis akarod valahol, és előbb utóbb a mostani érzésed is megszűnik. Talán akkor mikor először érzed őt mozogni.

Kívánom neked, hogy így legyen, és addig is azért vigyázz magadra! És nyugodtan írj szerintem ide, ha úgy könnyebb neked, szerintem mindig van aki meghallgat!

16 hós kislány anyukája, és 15 hetes ikres kismama

2010. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk mindig is örültem a babának pedig nem tervezett volt de valahogy mások mindig jobban odavoltak mint én,aztán mikor elkezdett rugdosni meg csuklani a hasamban akkor már én is babaőrült lettem:-)

37 hetes kismama

2010. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
ez a hormonok miatt van. Nem lehet mindent rájukk kenni, de ezt igen. Hormonok felelősek azért, ha vaki nagyon boldog-és azért is ha nem! Ez utóbbinak számos oka lehet , pl. felkészületlenség érzése, félelem a terhességtől, bizonytalanság a párkapcsolat miatt-bármi. Az anyaság sem az első pillanatban alakul ki, sőt van hogy még a szülés után sem rögtön. De amint érezni fogod a babád első mozdulatait, és látni fogod uh-n ;érezni fogsz egy furcsa érzést, és tudni fogod: jól döntöttél.
2010. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Amikor már kommunikálni fog veled,érzed amikor mocorog a pocidban,meg szinte belesimul a tenyeredbe ha a kezed a hasadra teszed majd máshogy lesz!:)
2010. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia.


Elég rossz érzés lehet ez.

Őszintén szólva én el sem tudom képzelni, de minden ember más.

Szerintem biztosan fog változni majd a későbbiekben ez az érzés, mert ha már megtartottátok (szerencsére), akkor csak kötődsz hozzá valamennyire.

Mi már majdnem 2 éve próbálkozunk, de csak nem kopogtat a gólya...:-(

Egészséges gyermeket és boldog babavárást kívánok!

2010. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Fel a fejjel! Biztos meg fog változni ez az érzés, csak ne akard magadra erőltetni, próbálj olvasgatni, hogy mikor mi történik éppen, nézegess korának megfelelő uh képeket, gyere ide beszélgetni, nekem írhatsz privátot is bármikor ha gondolod.

Én is voltam kétségbeesve és nem állítanám, hogy még nem is leszek. :D Mindig van valami,ami miatt lehet aggódni.

Szerintem nagyon ritka ha valakinek "jókor jön" a baba, mégha tervezett is volt, mert mindig van valami, ami köbeszólna.

Nekem sokat segítettek itt a kismamák, olvasd el, hátha neked is fog segíteni!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Vigyázz magatokra!


16+1 hetes km

2010. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13:23


Szívből kívánom, hogy mielöbb bekopogtasson hozzátok is a gólya! :D

2010. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszi mindenkinek,hogy írtatok.

Igazából nem így terveztük, majd kicsit későbbre, de ha már jött nem szeretném elvetetni.Csak azt reméltem,hogy eddigre már régen örömömben fogok "ugrálni",ha az első pillanatban nem is, de eddig semmi..

Még írok nektek:))

Jó,hogy lehet veletek beszélni.

2010. márc. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!