Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes rááldozni a quinny...

Érdemes rááldozni a quinny buzz babakocsira?

Figyelt kérdés
Használtat tudnánk csak venni,ahogy néztem 70.000-80.000ft.-ért vannak már.Megéri?Tapasztalat?
2012. máj. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem jobb, mint az olcsóbb társai. Csak a "dizájnt" fizeted meg, nem a minőséget.
2012. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Éppen ettől tartok én is!
2012. máj. 29. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Megvettem, megéri, van különbség egy 30.000-es, 70.000 Ft- os, és egy 140.000 Ft-os kocsi között.

Menj el a brendonba, told meg ezt is, azt is , és meglátod!

Más az anyag, a minőség, a kialakítás, a tartosság.

Azért egy skoda és egy Merci között is van különbség. Mindd a kettő ugyan úgy célba ér, mindd a kettővel lehet ugyan úgy közlekedni, de azért mégsem ugyan az :)

2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm válaszod!Meddig tudtátok kihasználni a részeit?Elég nagy a mózese és a hordozója,mert én úgy látom ennek van szinte a legnagyobb.
2012. máj. 29. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk zapp van, annak elég jó a minősége is. léteznek utánzatok is fele áron, amik teljesen ugyanúgy néznek ki, lehet, hogy azok is jók, nem tudom. talán így van a buzzal is. de annyit tudok mondani, hogy nem gagyi. bár elég húzós a használtan 80. ezer. te tudod, hogy mennyid van rá
2012. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!