Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szán babakocsira?

Ki mennyit szán babakocsira?

Figyelt kérdés

A férjemmel mióta kismama vagyok a babakocsin vitatkozunk. Ő legelőször azt nézte meg. És egy akkora ormótlan nagykerekübe szeretett bele, hogy napi szinten összekapunk ez miatt , mert nekem meg nagyon nem tetszik. A tesóm ideadná a babhordozót szinte uj. De a férjemnek nem tudom megmagyarázni sehogysem, hogy azért tudunk venni max 50 ezerért is és olyat ami normálisan néz ki. Segitenétek!

Már bele vagyok betegedve ebbe a témába.26 hetes kismami!


2011. dec. 9. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Ez nálunk is vita volt,de aztán megegyeztünk a CAM Twin Pulsar-ban!149 990ft és mindkettőnknek tetszik:)
2011. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy nagykerekű ormótlant vettünk, mert dec elejére vártuk a lányunkat! (2009-ben)

A hóban tökéletes volt!25000 volt akciósan a brendonban!Aztán mikortavasszal már a férjem is tologatta, rájött hogy ezt iszonyat nehéz tolni...


Így egy concord neot vettünk amit egy kézzel is simán irányítok!

78000 volt,mert csak a sportrészt vettük!

Most újra babát várunk, és 6 hetes terhes voltam,mikor azugyanolyan színű mózestleakciózták 30000-ról 10000-reígy azt akkor megvettük a következő babánknak! :)Ésa neten rendeltem hozzá hordozót is 14000-ért!

Szóval a 280000 ezres babakocsitapránként összeraktam 102000-ezerből!És imádom!Mégb egy tesófellépőt kérek hozzá,de azt valamelyik rokontól megkapom!Nagyon szerelmes voltam ebbe a kocsiba,de sajnáltam éert 280000,de még 180000-ezret is!

Viszont így hogy külön külön válogattam össze...Így szerintemnagyonmegérte,és abszolút nem látszikb hogymásfél évig a lányom már használta!Imádjuk! :)


2 éves kislány és 18 hetes pocakcsajszi anyuja

2011. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Beus6 ***** válasza:
100%
én 32000ft-ért vettem a brendonban. nagyon szeretjük. mondjuk nálunk is volt vita a babakocsin. (de én önállósítottam magam :D:D) megvettem aztán neki is tetszett. nézd meg a brendon honlapját.
2011. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten beleszerettünk 1-1 különböző babakocsiba :D Nem veszekedtünk rajta, végül addig nézegettük a lehetőségeket, hogy találtam egy harmadik fajtát, ami mindkettőnknek tetszett, ráadásul olcsóbb is volt, mint amit eredetileg akartunk. Használtan vettem a vaterán 39ezerért, de vadonatújnak néz ki, még a szőrök is rajta vannak a keréken, van benne mózes, hordozó, sportrész, szép és könnyű a váza is. Szóval végül találtunk kompromisszumos megoldást.
2011. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egy "tankot" nézett a férjem...de nagyon egyszerűen megoldottam a dolgot mert megkérdeztem tőle,hogy szerinte melyikünk fogja többet tologatni...így olyat vettünk amivel szuper egyszerűen tudok közlekedni és nem nehéz ha emelgetni kell pl lépcsőn....90ezerért vettük 3az 1 be múlti funkciós vázra szerelhetős cuccosos nem akartunk túl drágát,de azért strapabírót,hogy a tesónál is tökéletes legyen :) Még 5 hónap és már a tesót fogom tologatni benne.
2011. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őt fogjuk megvenni. Én választottam, megbeszéltük, belement,ez lesz :))

2011. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi folyton tologatjuk a babakocsi kérdést :)

Mi alapvetően abban különbözünk a férjemmel, hogy ő megveszi amire szüksége van, a minőséggel nem foglalkozva, inkább azzal hogy hogy néz ki, mennyibe kerül, stb. Nekem meg a minőség a mániám. Inkább kiadok egy kicsit többet egy adott termékért, ha tudom, hogy nem megy szét mondjuk 2 éven belül. E mellett nekem az is szempont hogy sok praktikus funkciója legyen, főleg egy babakocsinak, a férjemnek meg kb. az számít, hogy a gyerek beleférjen :)

Nálunk egyelőre az van, hogy nézegetjük mindketten, mi tetszik, és azt mondtuk, hogy egy 50-70 ezres sávba férjen bele,(persze ha olcsóbb, az nem baj!) így ő is tud olcsóbbat nézni, meg én is minőségibbet.


30 hkm

2011. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem alapvetően rám bízta a döntést - azt mondta, hogy ez nekem, mint kismamának jár (úgyis én használom többet). Először vettünk egy CAM Cortinát, aminek a mózes része szuper volt, a sportrésze viszont nem (nem tudott benne ülni normálisan a gyerkőc, folyton csúszott le, a sportrészt használva már nem fértem a kosárhoz), így azt eladtam és vettünk egy Peg Perego Gt3-at. Imádom. Az egy éves, 85 centis gyerekem úgy alszik benne, hogy nem lóg a lába, óriási a kosara, billenthető a kupolája - így nyáron sem kellett napernyővel vacakolni. Most érkezik a tesó, ehhez szeretnék egy mózest. Hordozót más márkát veszünk, mert a CAM-nél sem igazán használtuk a vázra pattintva.

És még korábban vettünk egy ici-pici ernyőkocsit, ami utazáshoz tökéletes, mert valljuk be, ezek bizony elfoglalják a csomagtartót.

2011. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

te fogod használni 80%ban,neked kell választanod nem a férjednek!!

Nekem fontos volt,hogy alu. vázas könnyű legyen (megemelés miatt),kicsire összecsukható (csomagtartó) és nagy kerekű (hogy ne rázza szét a gyereket a kocsi).

Nekem 120ezer volt (mózes és sport résszel) a babahordót külön rendeltem meg.

6éve a nagy fiammal ugyanez a kocsim volt és használtan 80ezeerért tudtam eladni utána.Az új tulaj a 3gyerekével használja és még mindig tökéletes a kocsi!

2011. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2011. dec. 9. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!