Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betétet ajánlanátok...

Milyen betétet ajánlanátok gyermekágyas időszakra? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem az első napokban a TENA betét kevésnek bizonyult. a legelejére teljesen komolyan felnőtt pelenkát javaslok. Ezt a szülés utáni órákra értem. Utána pedig jöhet a TENA betét. Később pedig a sima intimbetét is jó lesz
2012. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
always éjszakaival indultam el, aztán rá kellett jönnöm h az nem elég. nekem a tena plus nagyon bevált.
2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én Tenát használtam az elején, majd Always betétet. Ami még jó szolgálatot tett mellé, az az eldobható necc bugyi volt, jobban tartja a betétet, mint a sima bugyi. Patikában kapható.
2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én a legnagyobb tenát vettem meg (azt hiszem 30 db-os volt).

Első és második nap szülés után úgy raktam be, hogy egymásra tettem kettőt elcsúsztatva, hogy még nagyobb legyen. De második nap délután már elég volt egy betét is, utána meg már nem is kellett annyit cserélni.

Első körben mindenképpen tenát ajánlok (tehát kb egy hétig), utána jó az éjszakai betét is.

2012. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a tena ladyből van kicsi meg nagyobb "pelenka" is. eleinte a nagyot használtam.
2012. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én tenát vittem a legnagyobbat, de nem volt jó. Túl keskeny volt nekem, és még rövid is. A szívóképességével nem lett volna baj, csakhogy mindig véres volt a pizsamám valahol. Nekem a legjobban a kórházi betét vált be. Abból mindenki kap egy csomaggal, és teljesen jó. Jó hosszú volt, hát annál is volt kisebb baleset, ha egy picit elcsúszott a bugyi, máris volt egy kis piros foltom valahol, de ez kevesebbszer fordult elő, mint a tenánál. Mikor hazajöttem, akkor már elég volt az alwayz éjszakai is.
2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezért is ajánlom továbbra is a felnőtt pelenkát, hiszen az egész felületében vízzáró. különösen fennáll a veszély a szivárgásra, hiszen az első időkben fekszünk
2012. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a TENA max. 2 napig kellett, utána always pár napig, és egy hét utána tisztasági betét is elég volt. De egy csomag TENA mindenképpen legyen, mert ahogyan írták, lehet, hogy az sem lesz elég.
2012. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első szülés után 4 napig a legnagyobb nedvszívó Tena, de kettő egyszerre, nehogy a fenekemnél véres legyen a bugyi (a szülésznő tette így be, amikor még fel sem tudtam állni). Igaza lett, mert hátul is véres volt. Naponta 2 alkalommal kellett cserélnem, egyszer pedig esti zuhany után. 5. naptól elég volt 1 Tena, de sokat rohangásztam PIC-re a babámhoz, ezért jobban véreztem. 2 héttel szülés után már csak egy sima, nappali Always is elég volt, 5 héttel szülés után Tena tisztasági betét (Ultra Mini, azt hiszem), 6 héttel szülés után elmúlt. Második babával 2 napig 2 Tena, 1,5 hétig 1 Tena, 5 hétig nappali Always (tovább véreztem, de nem volt durva).
2012. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Chicco-nak van direkt ilyen betetje, en Brendonban vettem,teljesen atlagos arert, szuper volt,semmim se lett veres. Kesobb Tena Lady es a dm-ben van ilyen Jessa betet, nekem az is bejott (raadasul kulonbozo hosszusaguak is vannak) egesz jo az ara is!
2012. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!