Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betétet ajánlanátok...

Milyen betétet ajánlanátok gyermekágyas időszakra? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Atyaég!! Ti ennyire véreztetek? Nekem a 30 db- os Tenának a fele sem fogyott el. 1 db egyszerre bőven elég volt az első nap is. Amikor jöttem haza, már sima betét is elég volt.
2012. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


Én a Molimed bugyit használtam. Gyakorlatilag olyan, mint a babáknak a bugyipelenka, de garantáltan nem folyik ki sehol semmi. A 10 darabos bőven elég volt, nagy a nedvszívó képessége, éjszakát is simán kibírta, pedig dőlt a vér az első 2 nap. Tök jó volt, csak felhúztam és kész, nem kellett a betéttel vacakolni, félni hogy kifolyik. Csak ajánlani tudom, nekem is szülésznő ajánlotta!

2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomag tena éppenhogy elég volt. nagyon durva volt az a pár hét...
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
utolsó előtti,kicsit sokkalom a 10db-osat 3700-ért....
2012. máj. 30. 11:24
 16/16 anonim ***** válasza:

13. vagyok!


Én az elsőnél vettem tenát is. 1. nap után mondtam a férjemnek, hogy be ne jöjjön utánam valami mással, mert nem bírom. Lehet valamit rosszul csináltam, de nekem kifolyt a tenából, minden csupa vér volt. Akkor ajánlotta a szülésznőm ezt.

A második gyerkőcnél már be sem próbálkoztam mással. Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de nekem megérte, kényelmes és biztonságos volt, és ha körül nézel gyógyszertárakban kapsz olcsóbban is, én 2900 ft-ért vettem, és elég volt 1 csomag az első pár napra, utána a sima betét is elég volt.

2012. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!