Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyakiredő vizsgálaton azt...

A nyakiredő vizsgálaton azt mondták nem jól fordul a baba vissza kell menni két nap múlva, baj lehet?

Figyelt kérdés
Leheteséges ez vagy nagy baj van, a doki azt mondta nem jól látja és majd csütörtökön más doki is megnézi. Volt valaki így?
2009. jún. 30. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt csak annyi van, hogy olyan pózban van a babád, hogy nem lehet jól látni és lemérni a nyaki redőt. Gondolom, vártatok picit, hátha elmozdul, de pár nap alatt nagy a valószínűsége, hogy máshová mocorog és megmutatja rendesen a kis "nyakacskáját", hogy mérni is tudják.

Ne aggódj! Boldog babavárást!

2009. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetséges, a dokik naponta több tarkóredőt is megnéznek, ha a legkisebb gondot is tapasztalná azonnal más vizsgálatokra küldene, genetikushoz pl, nem vállalná a felelősséget.

Nekem a császárseben árnyékolta le a nyakát a picurnak, 50 percen keresztül vizsgált és "köhögtetett", hátha arrébb vándorol a pici, de egy hét múlva meg kellett ismételni a vizsgálatot:) természetesen minden rendben volt, 0.9 mm lett a nyakiredő!

19 hetes

2009. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Az előző terhességemnél nagyon sokáig nézegette a dokinő, próbálta lemérni, de mondta, hogy csak saccolni tudja, mert nem jól fekszik és nem látja jól. Így egy saccolt értéket írt be. Nem örültem, jobb lett volna visszamenni pár nap múlva, az a biztos.
2009. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs gond csak nem tudja lemérni a kellő adatokat,méréseket!Ha gond lenne akkor nem igy intézte volna a dolgokat

üdv,30hetes kismami

2009. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. jún. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!