Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek megtörtént? Olyan...

Veletek megtörtént? Olyan kismamákra és anyukákra gondolok, akiknek az első orvosi vizsgálaton azt mondta nekik a doki, hogy egy baba van, aztán a következőn kiderült, hogy mégis ketten vannak. Leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Részben igaz rám: első alkalommal 5+5 hetesen voltam, akkor szabályos petezsákom volt, 8 mm-es, és jó helyen volt. Ennyit tudtam meg. 8 hetes múltam, mikor uh-n kiderült hogy ikreket várok. :-)

(9 hetesen csinált a saját dokim is uh-t, egy darabig nézegete, meg én is, és akkor megkérdeztem (mert én néha úgy láttam) hogy : ugye nem hárman vannak? Azt mondta, ő is azt nézi. Mondtam akkor sokáig ne nézegesse, kicsit bet...tam, aztán azóta is ketten vannak "csak".)

30 hetes ikres kismama

2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom a további történeteket!
2010. júl. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!