Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és alul...

5 hetes terhes vagyok és alul jobb oldalt van amikor balon is a hasam néha a hirtelen mozdulatokra fáj olyan mind ha az izom meghúzódna. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,igazodnak odabent a dolgok.Nekem is fájt,most is szokott még néha,pedig már 17 hetes vagyok.Beszélj orvossal,hátha ajánlja a magnéziumot.Ha hapcizol,húzd fel a lábad,akkor nem olyan rossz.Ez tapasztalat.
2009. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt, aztán később rosszabb lett, tüsszentésre, köhögésre és így reagáltak a hasizmaim, vagy éjjel, mikor egyik oldalamról a másikra fordultam. Normális, nyúlnak a szalagok. Most 21 hetes vagyok és már nem érzek ilyet!
2009. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális.Nyúlik a méhedet tartó szalag.Később még "rosszabb" is lehet,de csak az ijedtség okoz nagy gondot,semmi hátrányt nem okoz a babának,sem neked.Csak figyelni kell,ha pl. tüsszentesz,akkor görnyedj meg egy kicsit és nem fog meghúzódni,vagy lassabban kelj fel a székről v. ki az ágyból és akkor elmúlik.

Boldog babavárást!


26+5hetes pocis

2009. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az 5. hétben vagyok és ugyanígy érzek! Minden rendben! Köhögésre, mozdulatra stb. húzó fájdalom. Mondhatni élvezzük ki, hogy jól reagál a szervezetünk! :-)
2009. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok és én is ugyan ezt érzem.
2009. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!