Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez normális hogy izom lázam van?

Ez normális hogy izom lázam van?

Figyelt kérdés
Tegnap negyven percet kocogtam egy helyben. Ma meg meg alig birok menni. Ja és tegnap kezdtem.
2010. febr. 5. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem , azonnal fordulj orvoshoz, mert a jelek szerint az nem izomláz hanem egy nagyon ritka trópusi lábkór, ami csak műtéti úton gyógyítható.Sajnos lehet hogy el kell távolítani a péniszedet, mert az egész onnan indul.Sajnálom, és szurkolok mielőbbi gyógyulásodért.


Tódor

2010. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tódor hülyeségeket beszél, biztos ő is megfertőződött a trópusi zagyvalag kórral. :D

Persze, hogy normális, mivel eddig nem sportoltál, jól megerőltetted az izmaidat. Ne add fel, ilyenkor egy kicsit rá kell mozogni. Azt nem írtad, hogy volt-e bemelegítés, és nyújtás a kocogásod elején, és végén. Ha nem akkor ezt legközelebbi edzés alkalmával ne felejtsd el megcsinálni.

2010. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na látjátok pont ez a baj ha az ember segítene , de nem hagyják, Dr. House is megmondta.


Tódor

2010. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj Tódor ez nem a humor oldala! Te pedig kedves izomlázas ne aggódj ez természetes dolog.
2010. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves valaki aki szerint ez nem a humor oldala, az idiótáké? Vagy az unatkozó emberek hülye kérdéseinek a helye, nem ez a sport rovat drága barátom, ez a kérdés viszont nem kérdés.
2010. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hoyg normális.
2010. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem 40 percet egy atléta is megérezne :D mindenesetre jó tanács: legközelebb melegíts be- ez pont azért kell, h azért lábra tudj állni, és ne szakadjanak el az izomrostok se ;)
2010. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos valami UFO szált le a házatok tetejére és a lézetfegyverével valamilyen nem normális izomlázat sugárzitt beléd. Persze h normális, ahogy előtem is mondták rá kell dolgoznod, de ha nagyon nem megy akkor pihenny és el fog múlni!!
2010. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!