Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik voltak már 4D uh-n!...

Akik voltak már 4D uh-n! Hányadik héten mentetek? Tennétek fel képet a pocaklakótokról?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, a 26. hét után terveztük, hogy megyünk, de már annyira szeretném látni (17 hetesen voltam genetikain, ott láttam utoljára), hogy nem bírok elülni a fenekemen. tudom, nézzem a goggleban, de ott már néztem és annyira eltérőek és annyira kevés van. érdekelnének a Ti fotóitok, ha szívesen megosztjátok velem, annak nagyon örülök.
2012. máj. 31. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen érthető, hogy már látni szeretnéd. A 4D amúgy is hatalmas élmény! :) Mi vártunk vele a 28. hétig. Akkor már kellően fejlett és még szépen lehetett látni. Szerintem a 25-28. hét a leglátványosabb. :) Ezek a 28. héten készültek a kisfiamról:

[link]

2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!! köszönöm, hogy megosztottad velem a fotókat :) nekünk is kukacmatyink lesz egyébként. irtó kíváncsi vagyok az arcocskájára, de Apukáéra is, hogy mit fog reagálni, ha meglátja a legkisebb közös többszörösünk :)
2012. máj. 31. 13:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én többször is voltam már legutóbb 25 hetesen voltam. Nagyon szégyellős kisfiam van nehezen sikerül róla jó képet elcsípni :)

Talán ez a kettő lett a legjobb.


[link]



[link]



27 hkm

2012. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm! aranyos vagy! Nálunk jött apuka és a két nagymama is, mindenki el volt ájulva. :D Mi még nem tudtuk biztosra, hogy mi lesz, csak annyit mondtak előtte, hogy lehet kisfiú. Aztán első percekben meg sem akarta mutatni az arcát, ezerrel takarta, néha ki-ki kukucskált, hát haláli volt. :) Aztán meglestük, mi van a lába között, de mondania se kellett a dokinak, egyértelmű volt a kép! :) Aztán visszatértünk az arcocskájára, akkor megadta magát és így sikerült remek fotókat csinálni. Abszolút nem bánom, hogy a 28. héten került erre sor.
2012. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
[link] 24 hetes voltam, de nem olyan jók lettek a képek, mert mindig takarta az arcát, itt is a kisarcára tette a köldökzsinórt....) a videó sokkal jobb lett.
2012. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vártam vele a 28. hétig. Aztán mentünk megint a 32. héten.

Az első 2 kép a 28. heti, a másik 2 a 32. heti.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fanina ***** válasza:

Sziasztok!

Akik voltak 4d-s ultrahangon pl.:25 hetesen a 40 percesre érdemesebb menni??

Cukik a képek!!Köszi!!

2012. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

27 hetesen voltam:) Szuper volt, végig mozgolódott, piszkálta a nóziját, szopizta az ujját, és félóra után mikor megunta elfordult:):):)Egyébként kislány lesz, többször is megmutatta a doki, hogy megnyugodjak, de a végén kisasszony összezárta a lábait, és keresztbe tette:):)


[link]

2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
elájulok,annyira édesek a babák :) hihetetlen számomra,hogy már ilyen lehetőségek vannak,hogy láthassuk őket odabent.mi is gondoltuk,hogy visszük a nagyikat és a dédit is,mert bár a nagyik elég fiatalnak számítanak (47 és 48 évesek),a dédnagymama még sima uh-t sem látott,szóval tuti el lenne ájulva.de ahogy nézem a képeket,2 héten belül biztosan megyünk :) és talán később is beiktatunk majd egyet.köszönöm mindenkinek a fotókat!sok boldogságot a babykkel :)
2012. máj. 31. 17:14
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem mar 12 hetesen 2d és 4d is volt és asszem a következőnél is így lesz majd 21.
2012. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!