Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem várom. Tegnap előtt...

Mára nem várom. Tegnap előtt - tegnap - ma teszteltem, erősödik a 2. csík. Ti mikor mentetek a nőgyógyászhoz először?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Betöltött 6. hét előtt nem érdemes dokihoz menni, mert nem lát semmit, s aztán csak azon idegeskedsz, hogy miért nem látott semmit, mi van a babával?

2012. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8-ik hétig pedig max petezsákot láthat (habár lehet elöbb fogant, mondjuk ha csak most erösödik a csík akkor nem hinném), a 7-8-ik hét körül lesz szívhang, amikor hivatalosan is megállapítják a terhességet.


èn az elsövel muszáj voltam 6-ik héten menni mert amelyik nap teszteltem kirugtak leépítették az egész céget. íg kellett a papír hogy mardhassak.de csak egy pöttyöt látott, habár megírta a papírt azért, de 8-ik héten volt szívhang.


a másodikkal már nem is voltam annyira gyors, egyrész jött egy 2 hetes nyaralás közben és egyéb dolgok így már 10 hetes voltam mikor mentem. szerintem jobb volt. elötte nem idegeskedtem annyira, és mikor 10-ik héten mentem már elég nagy bébi volt, mindene megvolt már és mozgott is már. habár azért 7-8-ik heten menjél el ha nem is vagy ideges típus.

2012. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

8-ik hétig petezsákot?

Nekem 5+5 hetesen volt pulzálás, embrió, szikhólyag, petezsák, ráadásul hasi ultrahangon. A nyolcadik hét közepén már láttuk mozogni!


24 hetes kismama

2012. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha régi, elavult a gépe, akkor hall csak a 8. héten szívhangot. Én kerek 6 hetes voltam és már hallottuk!
2012. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Betoltott hat het utan mennek a helyedben. Lehet, hogy inkabb 7 hetesen.

Az nem sok, csak 2-3 hetet kellene varnod.

Elso gyerekkel 5 hetesen es 6 naposan mentem, annyi volt a szerencsem, hogy nem kozepidoben fogant a baba, hanem korabban volt peteeresem par nappal, igy mar nem csak petezsakot lattak, hanem pulzalt a szivcso is, ez igy megnyugtato volt.

De utana sokat gondolkodtam azon, hogyha esetleg meg nem lett volna szivmukodes es vissza kellett volna mennem 2 hettel kesobb, akkor szetizgultam volna magam. Sokkal jobban, mintha egyaltalan nem mentem volna addig.

Szoval masodik gyerekkel mar egyaltalan nem kapkodtam.


Termeszetesen mindez akkor igaz, ha minden rendben van. Nekem csak a hasam fajdogalt, voltak enyhe gorcseim, de ez normalis, nem vereztem, nem pecseteltem. Ha nagyon eros gorcsok vannak, esetleg pecseteles, verzes, akkor menni kell azonnal.

2012. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Arra gondoltam, hogy mához két hétre bejelentkezek, akkor leszek elvileg 6 hetes és 1 napos.

Nyilallgat a méhem, petefészkem környéke, de akkor ez biztos normális. Na meg ollllyan fárad vagyok.

2012. jan. 20. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsővel 6 hetesen, másodikkal 7 vagy 8 hetesen voltam.
2012. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most jelentkeztem be, kérdezték az utolsó mensi időpontját, és automatikusan a betöltött 6. hétre adott időpontot. :)
2012. jan. 20. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ahogy megláttam a pozi tesztet már mentem is, (5-6 hetes lehettem) persze csak petezsák volt, mondta hogy ez még korai terhesség és vissza rendelt a 9. hétre
2012. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!