Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ultrahang szerint a baba...

Az ultrahang szerint a baba méretei (bpd:98, ac:373, súlya:4228gramm) alapján már simán szülhetnék, ráadásul a méhlepény is III. fokban érett, de a doki szerint még csak 38 hetes vagyok, attól még lehet, hogy mostanában szülök?

Figyelt kérdés
És attól, hogy ilyen nagy baba lesz, ugye nem biztos, hogy megcsászároznak?Vagy jobban járnék?
2010. jún. 30. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
SZERINTEM JOBBAN JÁRNÁL HA EKKORA A PICI:)
2010. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A súlybecslés miatt ne aggódj, mert nagyon pontatlan, akár fél-1 kiló eltérés i lehet a valós súly és a becsült között! A babád buksija nem kicsi, de még bőven kifér :))) Attól, hogy a dokid szerint még nem fogsz szülni, akár ma is megszülhetsz, hisz nem rajta múlik, csakis a babán, hisz az ő szervezete szabadítja fel a szülés megindulását segítő hormonokat... Hány, de hány eset volt, mikor az orvos még heteket jósolt pl. délelőtt, aztán még aznap vagy éjjel megszületett a baba! A 37. héttől különbenis bármikor szülhetsz, a babád már érett...
2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 37 hetesen becsultek ekkorara...sot nekem a bdp 107es volt. A mehlepeny is 3ad fokban erett volt es a doki azt mondta kb 10-14 napes jon a baba....:))

Ahozkepest meg mindig itt ulok nagy pocakkal a kiirt utan 2 nappal es akarmit csinalhatok a monomnak esze agaban sincs kijonnie...Remelem vasarnapig meggondolja magat, mert ha nem, akkor vasarnap inditjak, addig minden nap nst es ultrahang...

A dokim azt mondta,hogy megprobaljuk termeszetesen es ha nem megy,akkor csaszaroz! Mondanom se kell mennyire nem lettem megnyugtatva....Anyukam termeszetesen szult engem 4300al es 22 eve (miota megszulettem) problemai vannak...

Remelem nalam nem hagyja az orvos,hogy megtortenhessenek azok,mint anyummal....Sokkal jobban felek attol,hogy meg kell szulnom,minthogy csaszarozni fognak!!!

Sok sikert es konnyu szulest neked!!!!

2010. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem 4610g-ra becsülték, majd 4400g-mal született simán, és gyorsan, bár indított szülésem volt, mert túlhordtam, és kevés volt már a magzatvíz!

nem biztos, hogy császár! De inkább császár, mint valami baj! :-)

Könnyű szülés, és jó egészséget! :-)

2010. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja és bármikor szülhetsz, a kisbabád dönt! :-)

Utolsó voltam

2010. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyire becsülték, doki és és az uh-os is, erre alig több mint 3 kiló lett :)
2010. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat,az biztos, hogy a baba fogja eldönteni, hogy mikor szeretne randizni velem..Tapasztalat híjján persze nagyképüen azt mondom, jó lenne simán megszülni, aztán lehet, hogy a felénél én fogok könyörögni, hogy "szedjék ki" ;-)

Kedves harmadik:kitartást,szorítok, biztos figyelni fognak Rád, hogy ne legyen úgy, mint anyukáddal!

Kedves többiek: egy kis reményt adtatok, hogy hátha nem lesz olyan óriás bébi, és hát a lényeg,hogy minden rendben legyen!

SZép napot nektek, és minden jót!

2010. jún. 30. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi a combcsont mérete?
2010. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azt szeretném kérni, hogy ha megszületik írd meg mekkora lett és mikor?

Szorítok neked!

2010. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha az FL jelenti a comcsont méretét, akkor az 73mm. Találtam egy oldalt, ahol ha a bpd-t,ac-t,fl-t beírod, leírja, hogy hány hetesnek felel meg a babád. Hát,nekem a bpd,ac szerint 40, illetve 42 hetesnek felel meg, a fl szerint meg olyan 37! Ezekszerint egy "kis"ágyugolyó van a hasamban, ami nem hosszú, de kerek ;-)

Idelinkelem a címet, lehet vele "játszogatni"

[link]

2010. júl. 1. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!