Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megtudják mondani...

Szerintetek megtudják mondani ha 16 hetesen megyek UH-ra a babám nemét?

Figyelt kérdés
Tudom azon is múlik,hogy hogyan fekszik éppen. Magánorvoshoz megyek hétfőn,akkor leszek 16 hetes. Szeretném már tudni a babám nemét. Van közöttetek olyan akinek megmondták 16 hetesen 100%-ra a nemét?

2012. jún. 1. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem első babánál 16 hetesen nem igazán tudták megmondani, pedig 4D volt. Azt mondták lehet fiú, de inkább lány, végül lány lett.

Másodiknál az doki nem is mondott tippet sem mert azt mondta kétesélyes.

Mindkét esetben 19 hetesen a sima genetikai uh-n mondták meg 100%-ra.

2012. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak annyit mondott arra a kérdésemre, hogy látszik-e már a kuksija, hogy az csak akkor látszódna ha fiú:). Azt mondta, hogy inkább most még kislány, de várjuk meg a 20 hetest! Hétfőn megyek, majd megírom mi lett:)
2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első babám nemét (fiú) 14 hetesen mondták meg, a másodikét (lány) 16 hetesen.
2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem mindket gyerkocnel 12 hetesen megmondtak a nemuket. egyik lany, masik fiu. jo esellyel meg fogod te is tudni. :-)
2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 12 hetes megmondták, hogy fiú, azóta sem változott :-) persze majd ha megszületik, akkor biztos, de én is láttam már, hogy mire mondják :-)
2012. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekünk 16+5 hetesen megmondták 4 D-n, hogy fiú amit most 19+4 hetesen meg is erősítettek genetikai UH-n!:)


20hkm

2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha o is akarja,akkor igen. Az en kisfiam igen csak nagy terpeszbe vagta a labait nekunk es buszken mutogatta a kukacat a 17.heten :) szoval latszani mar fog,ha ugy helyezkedik.

boldog babavarast!

24 hkm

2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kököszönöm. Már csak 3 nap és remélem kiderül :-) bízom benne hogy megmutatják magát.
2012. jún. 1. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a másodikkal voltam 4D-n (14+5) mikor azt mondták, hogy lehet, hogy fiú, az is lett.

Most a harmadikat várom, 15+5-nél voltam szintén 4D uh-n, azt mondták 70% hogy fiú, de 100% nem meri mondani. 2 hét múlva megint uh akkor talán kiderül. :)

2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!