Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZTK-s kismamagondozáson mást...

SZTK-s kismamagondozáson mást sem vizsgál meg az orvos sohasem?

Figyelt kérdés

Nincs választott orvosom, az SZTK-ban viszont vizsgálóasztal sincs a gondozáson, a doki csak kérdezgeti a védőnő által mért súlyt, vérnyomást, kérdezi van-e panasz és mehetek is.


Így honnan fogom tudni, pláne később, hogy a méhszájam rendesen zárt-e, minden rendben van-e?

14 hetes kismama


2012. jún. 2. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, és engem sem vizsgáltak még meg! Orvosa válogatja
2012. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz jártam, ő se nagyon vizsgálgatott. Az UH-n látszik, ha a méhszáj nyitott. Bár nem tudom mennyire gyakran csinálnak Neked Uh-t.
2012. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is SZTK orvoshoz járok, mert ő nem vállal senkit se magán, sőt szülést se sajnos. Minden alkalommal megvizsgált és UH-t is csinált. Nagyon rendes, lelkiismeretes pedig nem tömjük a zsebét.
2012. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

UH sem lesz sok csak a kötelezők.

Hát ez szuper, remélem nem lesz gond.

Lehet egyáltalán érezni majd, ha kinyílik a méhszáj?

Fáj, vagy vérzik szex után esetleg?

2012. jún. 2. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a belső nyílik ki, azzal vérzéssel és fájdalommal jár. Tudom könnyű mondani, de ne gondolj ilyenekre! A terhessége döntő többsége minden gond nélkül lezajlik, Nálad sem lesz semmi probléma!
2012. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba jártam, UH-ok csak a kötelezők voltak, viszont mindig megvizsgált, ha furcsa folyásom volt, akkor leküldte laborba.
2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is sztk-ba jártam.Én havonta 1x mentem és kb a 30.hétig mindig megvizsgált.Uh. meg csak a kötelezők voltak 12.héten,18.héten és a 30.héten.

Ha ennyire rossz nálatok az sztk-s ellátás akkor én inkább elmennék egy magándokihoz.Inkább fizetnék de legalább tudnám hogy minden rendben.

2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is SZTK-ba járok, minden alkalommal megvizsgál a doktor úr alaposan, szívhangot is hallgatunk Babámnál, csak az UH-kat nem viszik túlzásba, az csak a kötelező időkben van.
2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is SZTK-s terhesgondozásra jártam és már az első alkalommal mondta az asszisztens, hogy minden alkalommal lesz uh és meg is vizsgál az orvos. A 12. és 18. heti uh-ot is Ő csinálta.
2012. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor én annó sztk-s gondozáson voltam,mindig megvizsgálta a méhszájat,pedig semmi panaszom nem volt,nem is volt nyitott a méhszáj.Nem fogod tudni,hogy zárt-e vagy nyitott,azt az orvos állapítja meg.Ha nem vizsgálnak abszolút,én elmennék magánba.Ha esetleg drágának találjátok,szerintem simán mondd az ottaniaknak,hogy aggódsz,nézzenek meg.Ennyi
2012. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!