Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HbsAg (fertőző májgyulladás)...

HbsAg (fertőző májgyulladás) szűrésre adhat beutalót a háziorvos? Vagy ti a nőgyógyásztól kértetek?

Figyelt kérdés
Ha nem adhat a háziorvos, akkor szerintetek van rá mód, hogy esetleg a nőgyógyász beutalója alapján kiállít egyet a háziorvos is? Közelebb lenne az sztk, mint a kórház.

2012. jún. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kérnem sem kellett, ő adott .
2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt automatikusan leveszik, vagy le szokták venni a 16. heti afp-vel. én sem tudtam, és a védőnőm cseszegetett, mikor utánatelefonáltam a laborba, ott megadták az OEP számát, bediktáltam a TAJ számomat, és kiadták az igazolási számot, amit be kellett írni a terheskönyvbe, hogy negatív.


Szóval ha volt már AFP-d, akkor telefonálj egyet:)

2012. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem integrált tesztem volt, ezeket a dolgokat nézték: PAPP-A, AFP, uE3, Total hCG, Inhibin-A. Ezek közül valamelyik a hepatitisz?
2012. jún. 3. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, egyik sem.

De megadtam a választ már egyszer.

Tuti levették az AFP-vel együtt!

Ez így szokás. Ha nincs meg az eredmény, akkor telefonálj be az OEP-be.

Második voltam.

2012. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magán helyen voltam integrált teszten, aminek része volt az afp. Így nem hiszem, hogy azokon kívül, amiket megadtam nézték volna ezt is. Beszéltem a dokimmal, mondta, hogy ráér a 24. heti vérvételnél, majd ő ad beutalót.
2012. jún. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!