Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, szeretnék...

28 hetes vagyok, szeretnék már otthon maradni. Hogyan működik a terhes táppénz kiíratása? Háziorvos ír ki vagy a nődoki?

Figyelt kérdés
A nőgyógyásznál mindenképp időpontot kell kérnem, vagy elég lehet egy telefon, hogy szeretném, ha kiírnának? Vagy elképzelhető, hogy azt mondja, nem ír ki, dolgozzak tovább?
2012. márc. 27. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a háziorvos írt ki, csak kért egy igazolást a nőgyógyásztól!
2012. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég volt utólag bemutatni az igazolást, vagy már úgy kellett menned a háziorvoshoz, hogy vitted az igazolásod?
2012. márc. 27. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem utólag kérte, de szerintem változó.
2012. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A háziorvos írhat ki a nőgyógyász javaslatára... (legalábbis 2 éve még ez volt a menete)
2012. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a saját dokim adott hozzá egy papírt és azzal kellett menni a tanácsadóba és ott írt ki a doki(nőgyógyász).
2012. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fogadott dokim. Így az esedékes havi vizsgálatkor mondtam a dokinak, akihez éppen kerültem, hogy kellene táppénzes javaslat. Ő megírta (nem is kérdezett semmit), azt elvittem a háziorvosnak, és ő kiírt 2 hétre, majd utána újra be kellett mennem hozzá és újabb 2 hetet kaptam. Ezt 4 hetente kell ismételni, tehát 4-hetente kell szakorvosi javaslat.
2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez csak a sima táppénzhez kell, nem?

Én veszélyeztetettre írattam magam és elég volt 1x egy javaslat.

2012. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!