Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nő a hassatok mivel szoktát...

Ha nő a hassatok mivel szoktátok kenni, hogy ne repedjen meg a bőrötök? Jó a sima testápoló vagy van valami speciális krém erre a megoldásra? Hányszor kenjem egy nap?

Figyelt kérdés

#terhesség #baba várás.
2012. jún. 2. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én sima testápoló este fürdés után! de ebben nagy szerepe van a genetikának is!
2012. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fürdés után testápoló és én extra szűz olíva olajjal kenem magam (1-2 dl-hez teszek pár csepp bio masszázs olajat, az illata miatt), a pocakomat jó alaposan. Mióta viszket, elég nagy a pocakom, azóta naponta többször is olajozom. Eddig egy csíkom sincs, remélem így is marad.

36 hetes kismama

2012. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon reped akkor ricinus olajat ajánlom,de mondjuk én testápolónak is babaolajat használok így nincs ilyen panaszom:))

25N 29hkm

2012. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én baba olajjal kenem be minden este fürdés után!!

Nekem eddig már voltak csíkjaim(gyöngyházfényű), de ahogy nő a pocakom és jönnek ki a pirosabb repedések, amikor bekenem, utána szépen elhalványul mind!!

Az biztos, hogy ez genetika, ha hajlamos vagy rá, akkor úgyis lesz valamennyi, de krémezéssel, olajozással lehet enyhíteni, hidratáltabbá tenni a bőrt, hogy a növekedést könnyebben kövesse!!

Szerintem elég a testápoló is valami zsírosabb, és napközben is bármikor bekenheted, ártani nem árt!

Nekem az olaj tovább puhán tartja!

28hkm

2012. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én két hét múlva szülök, nekem nem reped.

Egy csíkom sincs,azt hiszem jó típusú bőrrel születtem, de a biztonság kedvéért használtam heti 1-2-szer a DM-ben kapható babylove márkájú hasmasszírozó krémet, amiben olivaolaj van.

2012. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38 hetesen kb. két nap alatt, 30 ezer forint ráfordítás után, olajozás, rendszeres kenegetés után szanaszét repedt. 55 cm nőtt a derekam, nagyon vékony vagyok, a családban senkinek nem voltak csíkjai. Én nem hiszek egyik krémben sem.
2012. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sötétkék nivea + babylove olaj kombinációját használtam
2012. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magas olajtartalmú legyen. Én shea vajat használok, de jó a kakaóvaj. Nem is nagyon drága, én bioboltban veszem.

A kozmetikusom ajánlotta ehhez a csengőlinkaolajat, mert az nagyon jó hatással van a károsodott bőrre, megelőzésnek és regenerálásnak is nagyon jó. Ezt a kettőt keverem össze és kenem reggel-este. Nekem bevállt.

32hkm

2012. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Nivea babaolajat használtam kb. a 20. héttől, minden fürdés után bekentem vele a hasam és a mellemet.
2012. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az avon terhességi csík elleni krémét használtam a kisfiamnál és most is.Fiamnál egy csíkom sem volt,most már az egész hasam alja tele van szinte.Nem tudom miért,ugyanannyit híztam,ugyanannyi a kiló-talán előbb nőtt a pocim és azért.Nem tudom :(
2012. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!