Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás miatt megyek orvoshoz...

Barnázás miatt megyek orvoshoz. Mit fognak csinálni uh lesz vagy még valami, mire számitsak?

Figyelt kérdés
Kicsi barnázásom volt ezért aggodom.A hasam is fáj de nem vészes.Szerintetek nagy a baj?14 hetes vagyok.
2009. júl. 1. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy baj, elpattanhatott egy hajszálér, esetleg részleges méhlepény leválás, vagy méhszáj-seb, ezek mind kezelhetők gyógyszerrel és sok pihenéssel! Minden jót!
2009. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A barnázás lehet esedékes mensi idején pl, mert emlékszik a szervezet. Vagy haematóma megindul kifelé, ami jó. Ameddig nem görcsölsz és élő piros vér nics, nem lehet gond véleményem szerint. Uh-n észreveszik ha pl a méhszájhoz közel tapad a lepény, az is okozhat vérezgetést, ekkor max sok pihenést és szexmentességet javasolnak.

Ne idegeskedj és írj, mi volt a dokinál!.

2009. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szex az mar az elejétol nincs nem lehet mert veszélyeztetett vagyok.a mensim normal esetben nem most kellene lennie,és sajnos 2 hettel ezelott is volt ilyen a dokim pihenest javasolt de en azert csak elmegyek nezzen meg.a pihenes alatt mit ertunk egesz nap fekudjek?
2009. júl. 1. 13:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso ez mi?
2009. júl. 1. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen volt egy kis vérzés. Meguh-ott, de nem látott vérzésre utaló jelet, utána meg is vizsgált. Szerencsére nem volt már addigra semmi, de Rutascorbint kellett szednem.


Te szedsz valamit, ha már 2 hete is volt ilyen?

A pihenés tényleg azt jelenti, hogy legalább 1-2 hétig fel sem nagyon kelsz!


33 hetes kismama

2009. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
13:49 vagyok!Olvasd el,hasznos lehet!Ha esetleg mégis Te tetted fel valamelyiket tegnap is,akkor nem értem miért kell újra megkérdezni,ma is azt válaszolják majd,hogy doki és gyógyszer meg fekvés.Ha nem Te voltál,akkor elnézést kérek!Bár nem gondolom,hogy minden 14 hetesnek ilyen gondja lenne egyszerre.Ha barnázok azonnal ügyeletre megyek,és nem a dokim időpontjára várok,mivel minden perc számít,főleg ha fáj a pocid!A baba minden időpontnál fontosabb!Ha éjjel van baj,éjjel kell menni.Nem egy ismerősöm vetélt el 5-6 hónaposan,és ezt nem ijesztgetésgént írom.
2009. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 15 hetesen ilyen.Csak kézzel megvizsgált és mondta,nincs baj.Szívhangot is hallgattunk.Uh nem volt,mert nem az én dokim volt.Azt mondta,ilyenkor nagyon vérbő ott lent és lehet,hogy csak kicsit erősebben megtöröltem a papírral.
2009. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!