Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetném a segítségeteket?...

Kérhetném a segítségeteket? Milyen módszerek vannak a baba nemének meghatározására, és ha megadom az adataimat, valaki segít kiszámolni a baba nemét?

Figyelt kérdés

(1978-ban születtem, az utolsó menszeszem áprilisben volt , végén ,a baba májusban fogant)

köszönöm a segítségeteket..:)


2012. jún. 2. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ciklus.hu-n a fogantatás dátuma alapján meg lehet határozni! nézd meg az oldalt.
2012. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
52%
Hívd fel Lominit ő megmondja.
2012. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszike
2012. jún. 2. 23:43
 4/18 A kérdező kommentje:
nem tudom hol találom a ciklus.hun belül...:( nem tenné meg valaki h kiszámolja?köszönöm
2012. jún. 2. 23:47
 5/18 anonim válasza:
67%

A baba neme a megtermékenyítő spermium kromoszómáitól függ, nem a bűvös dátumoktól.

A baba nemének meghatározására ott van az ultrahang. (Esetleg a magzatvíz vizsgálata, de ebben már nem vagyok biztos.)

Mindezektől függetlenül kb fifty-fifty az esély.

2012. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igazad lehet:)
2012. jún. 2. 23:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen módszerek vannak - ultrahang. 16-20 hetesen már meg fogják tudni mondani. Fiút már esetleg előbb is. :)
2012. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem volt egy egészen tuti módszerem: egyszerűen ÉREZTEM. De teljesen biztosan, hogy lányom lesz. Mindenki jósolgatott, hogy így fiú, meg úgy fiú, és én csak hajtogattam, hogy TUDOM, hogy lány. Pedig én is fiút szerettem volna nagyon!

Na, most már nem cserélném el egy fiúra se! :)

2012. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én lányt szeretnék és férjem is szerintem..de az egészség a legfontosabb:)
2012. jún. 3. 00:17
 10/18 anonim válasza:
25%

ma 00:01


igen, ez nagyon tuti módszer, mert 50% esélyed van eltalálni, ha tényleg. ha nem lányod születik, akkor azt irnád ide, hogy rosszul éreztem, vagy bemesélnéd magadnak, hogy mást kellett volna érezned, és abból logikus, h fiú

félelmetes ez a sötétség

2012. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!