Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetném a segítségeteket?...

Kérhetném a segítségeteket? Milyen módszerek vannak a baba nemének meghatározására, és ha megadom az adataimat, valaki segít kiszámolni a baba nemét?

Figyelt kérdés

(1978-ban születtem, az utolsó menszeszem áprilisben volt , végén ,a baba májusban fogant)

köszönöm a segítségeteket..:)


2012. jún. 2. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na kiváncsi vagyok én erre,mert a naptár szerint fiúnak kéne lennie,mert bár az eset alatt 1:1 esély volt,de az uh gép szerinti fogantatás napja 3nappal később volt,ami szerint fiúnak kéne lennie.Nekem a 18hetes uh-n lányt mondtak elsőre,majd a 28-30.héten 4d-n kiderül:D
2012. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Van a kínai fogantatási naptár, ami éltkorból és a fogantatási hónapból "jósol". Asszerint Neked kislányod lesz. De hát ez inkább csak mókának jó, nem kell készpénznek venni.


[link]


Aztán van a tudományos alap is, hogy az ovuhoz képest mikor voltatok együtt, mert az is befolyásolja az esélyeket, de hát az sem 100%-os módszer.


Majd az UH megmondja pár hónap múlva. :) Gratulálok a babához!

2012. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kínai fogantatás naptár nekem bejött, mindkétszer fiút jósolt, és azok is lettek volna. Most kislányt fog egészen novemberig, november után már fiút, kiváncsi leszek:)
2012. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a naptár szerint 1 lány 1 fiút ír. Ennek ellenére 2 fiú. Várd meg a 18 hetet és UH-n megmondják. a megérzéseim mindig jók viszont én mindkétszer lányt éreztem és hát paszulyos mindkettő és én sem adnám semmiért meg már amúgy is úgy megszoktam :D.
2012. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag a Jónás naptár jött be, minden más rosszul találta el a nemét. A Jónás még a fogantatás napját is eltalálta...:)
2012. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A gyermek neme az apán múlik!!!!! Tök mindegy az anya mikor született hány éves melyik nap voltak együtt!!!!attól függ hogy melyik sperma volt gyorsabb.....szóval kérdezd meg az apát, ennyi erővel...
2012. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy semmit nem jelent! Nekem a kínai fogamzásnaptár, a ciklus.hu, a Jónás-naptár, az inga és minden szerint lányom lesz. Amúgy fiút várok.

Az előző 2 fiamnál is mutattak ezek össze-vissza mindent, erre ne alapozz.

2012. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem a 8-as válaszoló "módszere" jött be: éreztem.

mindig lánynak gondoltam az első gyermekem, és eszembe nem jutott hogy ez másképp lesz.DE amikor várandós lettem és a 8.héten jártam egy reggel belémhasított egy érzés, hogy ez a kis lény idebent: fiú. szerettem volna minél előbb megtudni, de 8 hétnek még el kellett telnie, de az érzés nem múlt..anyukám még ezelőtt az általam evett ételek és tüneteim alapján szintén fiút tippelt. aztán az UH bizonyosságot adott, hogy az érzésem nem csalt, pedig aztán én tökre lányra "rendezkedtem be"...és mégis onnantól hogy ezt éreztem, azért imádkoztam, hogy fiú legyen:)


amúgy nekem egy barátnőm csillagbölcseleti asztrológiával foglalkozik és az UH előtt egy héttel megnézte ő is, hogy mi lesz a fogantatás időpontja szerint és fiút mondott, szval ez a módszer nálam bejött.

ez esetleg ha érdekel, írj priviben!

2012. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!