Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen jó eredmény a...

19 hetesen jó eredmény a Cg2000 érték? Ikreket várok! Mit jelent: Fundus: 3/K

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A cervixindex alapállapotban 3000, ami azt jelenti, hogy a méhnyak 3 cm hosszú, és a méhszáj kívülről befelé haladva három pontban (külső - "középső" - belső méhszáj) egyaránt zárt, vagyis 0 cm-re nyitott.


Nálad 1 cm-rel megrövidült a nyakcsatorna, de teljesen zárt. Ezzel a méhszájjal még akár túl is hordhatod, de azért figyelni kell, nehogy tovább rövidüljön, vagy elkezdjen tágulni. De ezt az orvosod biztosan tudja.


Tudsz pihenni? Otthon vagy már? Melyik városban fogsz szülni (ha nem vagyok indiszkrét)?


30. hetes ikres kismami

2009. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok és most látom, hogy még egy kérdésed van: a 3/K pedig azt jelenti, hogy a méh fundusa vagyis teteje a köldököd felett 3 harántujjnyival tapintható.
2009. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Igen itthon vagyok,és pihenek egész nap! Pesten fogok szülni! És Te?
2009. júl. 1. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is. Az I. Női Klinikán.
2009. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!