Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hétbe léptünk, és még...

23. hétbe léptünk, és még Isten igazából nem érzem a picikém mozgását. Voltak már jelek hetekkel ezelőtt, de azóta csak sejtem, hogy Ő lehet az, és azt is ritkán. Normális, hogy a 22. hét után sem érzem a mozgását?

Figyelt kérdés
Pedig tudom, hogy folyamatosan mozog, a héten voltunk ultrahangon. A védőnő meg a dokim is mindig kérdezik, hogy van e magzatmozgás, és mindig zavarban vagyok, hogy az a kimondott mocorgás még nincsen.
2008. ápr. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó. Én már éreztem a 16-17ik héten de pl uncsim csak a 25. héttől érezte. Attól is függ milyen vastag a hasfalad. Ne aggódj, fog még mozogni, lehet még fájni is fog, nekem van hogy fáj, és kellemetlen, pedig még csak 32 hetes vagyok.

Jó babavárást!

2008. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feküdj a hátadra maradj mozdulatlan, és tedd a kezed a hasadra. Koncentrálj, és érezni fogod. Olyan mintha apró buborékok pukkannának ki az alhasadban! Én így éreztem először, aztán majd erősödni fog! ne izgulj biztos nagyon "lusti" babád van, de egészséges!!! 20 hetes kismama
2008. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hátonfekvésnek tényleg be kell, hogy jöjjön.Ezt még megspékelheted azzal, hogy eszel előtte csokit és kb 10 perc múlva már be is indul tőle:DTedd a kezed a pocidra és simizd óvatosan, hidd el oda fog rugni :o)
2008. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Máris kipróbálom, köszi:)
2008. ápr. 25. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem azóta érezted a picit :oD

Nagyon apró kis bökdösések, vagy én még tikkelésnek hívom, mert tényleg annyira kis finom apró mozgás, és persze néha úgy oda rúg,h ogy csak nézek :o)

Utolsó válaszoló voltam...

2008. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, picit mintha éreztem volna:):)
2008. ápr. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!